![]() |
komentáře uživatele :
Usměrňovat tok energii mezi negativně naladěnými lidmi je taky devizou v účetnictví dobra.I dobrá myšlenka smotaná v tibetském mlýnku harmonizuje vesmír,Největším darem celku je nenechat se strhnout náladou zla, napříč okolnostem.A tento postoj činit infekčním.Dík za inspiraci
Na poprvé jsem to nepobral,ale jen díky delšímu vedení.(-: pak se my vyjasnilo.Je v tom moc soužení,Každou skutečnost jsem si představil po ramenou Jí pohladil.
Julie ,jednou jsem zvedl uplakanou dívku ze schodů,dal jsem jí trochu dohromady,zradil jí kluk,asi jsem to udělal dobře,donesla mi růži.Pomáhat je skvělé,a pokud to děláme rádi,zaplaví nás energie štěstí.Ta růže byla jediná kytka,kterou jsem kdy dostal,díky ní dělám občas dobré skutky dodnes, AHOJ světlonoško
Gaia77: představ si vždy imitaci betonové zdi vyrobené z lepenky,štěstí je za tou zdí,ale ten beton máme v hlavě tak zafixovaný,že lepenkou neprojdem.
Yana: Obor melancholie jsem dobře znal,bohužel se drtivá většina lásky bojíme a v melancholii kotvíme celkem rádi.
Žížaly jsou hemafroidní,proto nemají pochopení,v zalézání do děr mají však navrch.šetřte je.(-:
Já televizi rovnou zrušil,radši hraji Romea.Jen ten závěr vynechávám.Ovladač ovládá lidi ne televizi.Dík a přepni na živo.
Tak orionko to je nádherné drama,zvláštní úhel pohledu, přirozené a napínavé čtení.Skoro bych přísahal,že jsem to zažil v lepší konečné verzi a tobě taky gratuluji,že ses narodila,byla by škoda kdyby nás vymazal stupidní béčkový film.Užívejme si to .Ahoj a dík za originalitu.
Vítám tě tu.Přemýšlím co říct.Požádal bych tě o ruku,ale na to jsem nesmělí,ale srdce slyším,to jediný v tom řevu kolem slyším a luštím podobné zvuky,vítám tě tu.
Kdysi jsem to samý napsal o vodě.V dlani kolikrát nezůstává nic a přesto sloužíte těm druhým.O písku si můžete nechat zdát.Vztah vás může trvale trápit,drtit citovým hladem a stejně potáhnete ty saně.Proč?Protože voda je všude kolem a jen blázni jí svírají v dlaních.Lásku nelze uchopit,Láskou se musíme stát.
KubajZ: Děkuji. za koketku se trochu stydím,přesto jsem rád,že jsem tehdy odmítl,dopadlo by to tak jak, jsem si to představil,a já potřebuji vnímat ženy jiným způsobem,přesto i takhle to dnes chodí.
taron: Básně umožňují člověku prožít situace a dokonce možné následky,tam -kam naše ctižádost a sebeúcta nedovolí tělu aby vstoupilo.Vžívat se do rolí a pocitů,být plně empatický je to jediné co naplňuje mou hemisféru radostí z vzájemné sounáležitosti napříč duchovním úrovním.hm...kočko(-: zdravím Pavel
Pěkné,diplom si vyzvedni na nádraží,pod kotlem se již voda vaří,promiň my můj lehký šprým,příště zkřížíme meče,ať krev ze slov proudí,teče.Vítězi hold vzdám v kleče.Zoro (-:
Před profilovým obrázkem jsem dvakrát couvl nevytvářejme si domněnky,řekl by na to Dušek,nyní se kaji báseň lahodí mému úhlu pohledu.
Hezká inspirace,jen to tělo kdyby chtělo hrát,dvou takt v rytmu Dát".
Kdysi jsem zažil rozchod z rozumu.Rozum měla ona,já měl jen pochopit,že jsme každý z jiného světa.Pochopil jsem to,tvá slova:do hajzlu s tím,jak si mohla......hl mě tak zahodit jsou dnes palivem mého rozvoje,ale zároveň jizvou pod kůží.Báseň je jak jinak hezká.Mně blízká.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Čárka [16], AničkaM [15], dixy [14], Amálie [8], Cinderella [5], marie_magdalena [2]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!


