![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Taková listopadová. Hezká symbolika, já tam vidím promarněný čas, ale možná se pletu.


Nikytu: Hoch právě nevěděl, to tam píšu :). Zamyslela jsem se, proč to píšu z pohledu spermie, a asi je to prostý - vajíčko jenom pasivně čeká, ale spermie se musí aktivně snažit, takže i tu myšlenkovou aktivitu a vůli jsem přiřadila k ní. I když teda logicky musely být zklamané obě půlky :).


cavansit: Však není potřeba psát vždycky jenom vesele. A tohle dílko navíc některé pobavilo, což mě těší. Dík za zastavení!


Singularis: Díky! Jenom upřesním, v té zprávě nešlo o hodnocení spisovatelských kvalit, že někdo byl nejlepší a tak, týkalo se to spíš úrovně vyjadřování.


Nikytu: Děkuji, to pohladilo :). O vyřizování účtů snad ani nešlo, tady žádný spor nenastal, spíš bych tomu říkala vynesení na světlo. Ale je fakt, že reakce básničkou na dění na serveru je u mě už skoro tradicí...


Nikytu: Moc děkuji. I když si říkám, že spíš než z pohledu neoplodněného vajíčka jsem se na to koukala jako nevyužitá spermie. Vůbec nevím proč. Měla bych se nad sebou zamyslet :).


Strach: Když něco vypadá jako kachna, lítá jako kachna, chodí jako kachna a kváká jako kachna, s největší pravděpodobností to bude kachna... :) Ale to je fuk, buď si, kdo chceš. Asi je dobře, že vynecháváš názor na lidi, možná by ses toho měl držet i v nevyžádané soukromé korespondenci. A mám radost, že tě báseň zaujala.


Amelie M.: Děkuju! Myslela jsem si, že nejspíš nebudu jediným adresátem těchto zpráv, a taky proto jsem tuhle básničku napsala.


Yana: Rozumím tvému komentáři a zkusím vysvětlit. Toho, o kom je řeč - už o něm mluvíme skoro jak o Voldemortovi :) - jsem si nikdy zvlášť nevšímala a tak by to i zůstalo, nemám potřebu nikoho pranýřovat nebo vyčleňovat. A je mi jedno, že se tu někdo objeví pod jiným jménem, jeho věc. Ale vadí mi, když se někdo veřejně tváří jako neviňátko, ale pak mi místo komentáře napíše zprávu, kde označuje jiné psance za póvl a vychvaluje sám sebe - tedy svůj starý nick. A když se ptám, s kým vlastně mluvím, tak mlží... trochu trapas. Proto píšu o piklení v pozadí, plivancích a leštění vlastního obrazu. A píšu to veřejně, protože tyhle zákulisní pomluvy nemám ráda. Snad mě chápeš.


človiček: Díky, ale zas tak mstívá snad nejsem, vysvětlím v dalším komentáři.


Severak: Je to tak, za psaní se člověk neschová :).


cavansit: Zas to tak nepřeháněj, o nic nejde, jen debatujem :). A jsem ráda, že jsme si nakonec porozuměli, dík.


Ginnare: Určitě toužím po každém komentáři. A ty kritické jsou cennější. Když je to čerstvý čtenářský dojem, super, sem s ním! :)
Na vysvětlení, vybrala sis ke komentování dílko sepsané k anonymnímu dni, trochu provokaci, trochu legraci. Vzbudilo tehdy až nečekaný ohlas, který si ani nezasloužilo.
Na vysvětlení, vybrala sis ke komentování dílko sepsané k anonymnímu dni, trochu provokaci, trochu legraci. Vzbudilo tehdy až nečekaný ohlas, který si ani nezasloužilo.


cavansit: Tohle jsi psal v předchozím komentáři: "...pokud budu komentovat díla neaktivních autorů, sotva se dočkám nějaké jejich aktivity pod mými díly..." Získala jsem z toho dojem, že tu aktivitu pod svými díly očekáváš, ale když rozhodně neočekáváš, tak jsem to asi pochopila nějak špatně, promiň.
Komunikaci na literárním webu asi chápu jinak, nenáročněji. Z mého pohledu se komunikace uskuteční, už když někdo otevře a přečte něčí dílo, když ho navíc i okomentuje, je tato komunikace dokonce zaznamenaná a oboustranná. Prostě za autora komunikují jeho díla, i ta, která tady třeba nechal, když sám už dávno zmizel.
Komunikaci na literárním webu asi chápu jinak, nenáročněji. Z mého pohledu se komunikace uskuteční, už když někdo otevře a přečte něčí dílo, když ho navíc i okomentuje, je tato komunikace dokonce zaznamenaná a oboustranná. Prostě za autora komunikují jeho díla, i ta, která tady třeba nechal, když sám už dávno zmizel.


Fakt to tryská. Kojení a zvracení mě trochu mate. Ale asi to k maximu patří.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.