![]() |
komentáře uživatele :
kmotrov: Moc děkuji za přečtení i podnětný komentář. S tím rytmem máš pravdu, ale mně to takhle přijde jaksi pádnější. Navíc ani další verše rytmicky úplně nesedí, tak asi už měnit nebudu.
Chápu to stejně jako Homér a říkám si, proč tolik smutku, když chybění je jen dočasné. Je v tom strach? Nenávist? Nezvyk? Ale vyjádřeno krásně.
Kdyby to bylo tak snadný, nejspíš by tomu chybělo zas něco jinýho, třeba hloubka. Hezky napsáno.
Pěkně pochmurné s hořkovtipnou tečkou. Jen ta stezka možná je spíš slizká.
Povedená a ze života, s takovým pěkným myšlenkovým obloukem. Poutník jako ventil je fajn (to jsou i daleko horší) a závěrečný krédo skvělý. Akorát to dloubání a tlačení nechápu – chceš se z bezmoci a nezájmu vypsat?
Neu: Děkuju za krásný komentář. Je to tak, po 10 let bych na obsahu neměnila nic. Ale zároveň mám pořád na Vánoce i jiný pohled, smířlivější. Jde o to, odkud se člověk zrovna dívá.
Konec má sílu. Ale celkově je pro mě ten obraz zvláštní, asi proto, že je mi tak cizí – obecně nerada vyhazuju cokoli, co by se mohlo hodit :D A ani v sobě nemám tu odvahu a bezstarostnost... ale popsal jsi to hezky.
Neu: A Brňák koukám, tak to už začíná být zajímavé :-) Každopádně díky za návštěvu!
Pěkné, i když posmutnělé. Takové spíš povídání poskládané do veršů, ale myšlenky takhle víc vyniknou.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Kritik [13], veselý smutek [12], Terézia Rosinová [5], Nositel Pravdy [3]» řekli o sobě
Hunter řekl o Dream :Ta holka má v sobě smysl pro čtivej děj, talent na udržení pozornosti a už teď skupinu následovatelů. Best of luck... Snářko :D


