![]() |
komentáře uživatele :
Víc unaveni býváme na duchu než na těle. A tak zklamání může způsobit i dojem únavy přímo fyzické.
Ta největší vzdálenost je od našeho srdce k předmětu naší touhy! A když víš, jak na to, změní se v tu nejkratší! Všechno je jen relativní a záleží na našem vlastním postoji...
Nauč se nejprve odpouštět sama sobě, hvězdičko!Teprve až si tam uvnitř vše ujasníš, až sebe sama zas budeš mít ráda, nalezneš i to pravé odpuštění a lásku pro druhé...;oQ
Rád bych Ti splnil Tvé přání, ale nevím jak, zářivá!
Ano, Ty už je znáš, princezno! A teď je poznají i tyhle psanecké dušïčky...
Je to jen takovej něžnej úlet! Mám bujnou fantazii a snad i jisté předlohy...;o)))
Buďme skromní! Kéž by tomu tak bylo alespoň o těch Vánocích...;o)))
Pokud duši pohladila,
alespoň k něčemu byla.
Přeji Ti, modře oděná,
ať vyplní se Ti Tvé sny,
kéž Ježíšek Ti letos dá
to, o čem srdce Tvé si sní...
alespoň k něčemu byla.
Přeji Ti, modře oděná,
ať vyplní se Ti Tvé sny,
kéž Ježíšek Ti letos dá
to, o čem srdce Tvé si sní...
Díky hvězdičko! Ale úspěch se asi konat nebude. Není něžných oušek, kterým bych ty sladké nesmysly šeptal a v tomhle životě již ani se žádnou změnou nepočítám! C'est la vie...;o)))
Kláárchen a Nikytu, dík za milé hodnocení...;o)))
Tak jako já, hvězdičko! Někdy se stáván i bláznivým astronomem a stále jen hledám na obloze ten malý vůz! To něžné světélo v jeho oji mi nedá spát!
Stejně jako některé verše té zářivé hvězdičky, co Tvé jméno má!;oQ
Stejně jako některé verše té zářivé hvězdičky, co Tvé jméno má!;oQ
Jsem rád, modrý andílku, že se Ti to líbí! Koukal jsem jinde, že sis našla ve slovníku jediné cizí slovo co obsáhne všechny komentáře...;o)))
Díky za upozornění, Aliwien! Už jsem to odstranil. Kopíroval jsem to odjinud a když mi to zajelo mimo tu viditelnou sféru okénka, myslel jsem, že se to nezdařilo a dal to víckrát!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jack I. Pier [12], koiška [11], Cecidit angelus [10], Filda [8]» řekli o sobě
človiček řekl o -GZ- :Když chci vědět jakou má Náš národ náladu zajdu na psance, občas se tu vynoří kolektivní vědomí.


