1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 03.12.2018 - 05:30
komentářů8(7.)
none: To mě moc těší, děkuju.
přidáno 29.11.2018 - 16:11
komentářů8(5.)
DDD: Děkuju. No, Simiatug v jazyce kečua znamená "ústa vlka". Život je tu drsný...ale až na tu zimu a občasné stýskání se mi tu paradoxně žije krásně. Má to své kouzlo a dává mi to smysl.
přidáno 29.11.2018 - 16:09
komentářů8(4.)
Trochublázen: Hanulka: Díky moc!
přidáno 29.11.2018 - 16:08
komentářů8(8.)
Hanulka: Děkuji.
přidáno 29.11.2018 - 03:36
komentářů8(6.)
Trochublázen: none: Homér: holka.přes.ulici: DDD: Díky, že jste se stavili...
přidáno 27.11.2018 - 14:35
komentářů16(10.)
Uf, mně teda obsah přijde hodně těžký, bolavý, trochu jsem ji musela rozdýchat. Ale je úplně nádherná a hluboká. Díky za ni.
přidáno 20.11.2018 - 17:29
komentářů2(2.)
Yana: Děkuji, že jsi to pochopila. A jak nás teprve může změnit znovu-nalezená láska k životu!
přidáno 24.10.2018 - 23:17
komentářů5(5.)
holka.přes.ulici: Orionka: Děkuji.
přidáno 22.10.2018 - 23:50
komentářů14(13.)
Wow. Ta je dost drsná a od tebe dost nečekaná, alespoň pro mě. Ale baví mě.
přidáno 22.10.2018 - 23:42
komentářů4(2.)
Lepší:)
přidáno 22.10.2018 - 23:41
komentářů10(1.)
Mně se líbí obě.
přidáno 22.10.2018 - 13:54
komentářů5(3.)
Homér: Ekvádor.
přidáno 13.09.2018 - 15:53
komentářů6(4.)
Helfanderios: Lasak: Yana: Děkuji vám!! Zrovna tuhle jsem si nahlas nečetla, jako jednu z mála. Vlastně by mě taky celkem zajímalo, jaký by to bylo:)
přidáno 09.09.2018 - 13:02
komentářů9(5.)
Moc milá...hezky vyjádřeno:)
přidáno 08.09.2018 - 09:07
komentářů12(11.)
Yasmin: Děkuji ti ♥️
přidáno 01.09.2018 - 14:25
komentářů15(9.)
Čtu už potřetí a pořád je to dobré...
přidáno 01.09.2018 - 14:23
komentářů8(2.)
Souhlasím...opravdu působivá a možná o to víc, že se s tím pocitem ztotožnit umím.
přidáno 01.09.2018 - 14:21
komentářů8(4.)
Na chvilku tu taky zavoněly... za to dík.
přidáno 01.09.2018 - 14:19
komentářů12(9.)
Stínová holka: slnečnica: Mlčeti Zlato: Kleriska.KX: Homér: holka.přes.ulici: Ginnare: Veliký dík všem, to jen nečekala (a Zeppeliny jsem ohulila i za tebe, Homére) ...
přidáno 16.08.2018 - 17:06
komentářů7(7.)
Trochublázen: iluze: ferina lišák: Amálie: Moc všem děkuju... neskutečně mě to těší!
1 ... 33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming