![]() |
komentáře uživatele :
DDD: Děkuju. No, Simiatug v jazyce kečua znamená "ústa vlka". Život je tu drsný...ale až na tu zimu a občasné stýskání se mi tu paradoxně žije krásně. Má to své kouzlo a dává mi to smysl.
Trochublázen: none: Homér: holka.přes.ulici: DDD: Díky, že jste se stavili...
Uf, mně teda obsah přijde hodně těžký, bolavý, trochu jsem ji musela rozdýchat. Ale je úplně nádherná a hluboká. Díky za ni.
Yana: Děkuji, že jsi to pochopila. A jak nás teprve může změnit znovu-nalezená láska k životu!
Wow. Ta je dost drsná a od tebe dost nečekaná, alespoň pro mě. Ale baví mě.
Helfanderios: Lasak: Yana: Děkuji vám!! Zrovna tuhle jsem si nahlas nečetla, jako jednu z mála. Vlastně by mě taky celkem zajímalo, jaký by to bylo:)
Souhlasím...opravdu působivá a možná o to víc, že se s tím pocitem ztotožnit umím.
Stínová holka: slnečnica: Mlčeti Zlato: Kleriska.KX: Homér: holka.přes.ulici: Ginnare: Veliký dík všem, to jen nečekala (a Zeppeliny jsem ohulila i za tebe, Homére) ...
Trochublázen: iluze: ferina lišák: Amálie: Moc všem děkuju... neskutečně mě to těší!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Severka řekla o Erien, potulný bard :Bard, se kterým si na toulkách životem ráda povídám...dělíme se o slova...ale i o světlo...děkuji za důvěru...i přátelství...;)


