1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 26.09.2012 - 18:30
komentářů7(4.)
taron: ioreth: DDD: Díky moc :) A taron - taky jsem si nebyla jistá, ale má to tam svůj význam. ;)
přidáno 15.09.2012 - 16:35
komentářů11(6.)
Krásně pocitová. Má duši.
přidáno 12.09.2012 - 23:51
komentářů7(7.)
Přes zdánlivě pesimistický začátek je taková příjemně pozitivní a plná naděje. :) Líbí se mi.
přidáno 11.09.2012 - 20:20
komentářů9(5.)
Škoda, že koncert je tak daleko. :) Text supr.
přidáno 10.09.2012 - 20:43
komentářů7(7.)
"Jako když moře vydechne" - to je úžasný obrat. Krásná, jako vždy.
přidáno 10.09.2012 - 20:40
komentářů5(3.)
Ach, jak jen ty to děláš... Nádherná.
přidáno 28.08.2012 - 18:26
komentářů6(5.)
Můj názor znáš, skvělá. ;)
přidáno 11.08.2012 - 03:23
komentářů22(19.)
Ta je úžasná, hrozně se mi líbí, i s tím přednesem...
přidáno 11.08.2012 - 03:11
komentářů20(14.)
Páni, Dott... DOKONALÁ.
přidáno 11.08.2012 - 03:03
komentářů4(4.)
Ufff... miluju tu tvojí jednoduchost a lehkost, se kterou píšeš. Výborná.
přidáno 11.08.2012 - 02:58
komentářů33(32.)
Ach. Co víc dodat. Myslím, že DDD to vystihnul skvěle.
přidáno 11.08.2012 - 02:46
komentářů4(4.)
Já si to v duchu odrepovala, ten text k tomu přímo vybízí... Dost dobrý! Hlavně předposlední sloka (kečup, v leču a tak). :)
přidáno 11.08.2012 - 02:40
komentářů4(4.)
Ano, ta mi sedla. Moc dobrá :)
přidáno 11.08.2012 - 02:33
komentářů5(5.)
Dost dobrý!
přidáno 10.08.2012 - 17:25
komentářů28(26.)
Úžasná, vážně. Přečetla jsem ji mnohokrát.
přidáno 05.06.2012 - 21:24
komentářů7(6.)
skvělá
přidáno 17.05.2012 - 20:07
komentářů12(2.)
Jestli chceš, ABYCHOM si vzpomNěli, tak si oprav ty chyby v názvu ;-)
přidáno 06.05.2012 - 23:39
komentářů18(16.)
Naprosto skvělá báseň! Padla mi do mého zamilovaného rozpoložení :-) Moc se mi líbí.
přidáno 24.04.2012 - 21:05
komentářů4(4.)
Tak nějak mi sedla do nálady - líbí.
přidáno 24.04.2012 - 18:05
komentářů6(5.)
DDD: Nikytu: taron: Yana: Díky moc:-)

DDD: Jako písničku si to moc představit neumím, ale to bude asi tím, že neumím zpívat:-)
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming