![]() |
komentáře uživatele :
taron: ioreth: DDD: Díky moc :) A taron - taky jsem si nebyla jistá, ale má to tam svůj význam. ;)
Přes zdánlivě pesimistický začátek je taková příjemně pozitivní a plná naděje. :) Líbí se mi.
"Jako když moře vydechne" - to je úžasný obrat. Krásná, jako vždy.
Ta je úžasná, hrozně se mi líbí, i s tím přednesem...
Ufff... miluju tu tvojí jednoduchost a lehkost, se kterou píšeš. Výborná.
Ach. Co víc dodat. Myslím, že DDD to vystihnul skvěle.
Já si to v duchu odrepovala, ten text k tomu přímo vybízí... Dost dobrý! Hlavně předposlední sloka (kečup, v leču a tak). :)
Jestli chceš, ABYCHOM si vzpomNěli, tak si oprav ty chyby v názvu ;-)
Naprosto skvělá báseň! Padla mi do mého zamilovaného rozpoložení :-) Moc se mi líbí.
DDD: Nikytu: taron: Yana: Díky moc:-)
DDD: Jako písničku si to moc představit neumím, ale to bude asi tím, že neumím zpívat:-)
DDD: Jako písničku si to moc představit neumím, ale to bude asi tím, že neumím zpívat:-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
loner řekl o Sarllot Johan :Skvělý básník ... škoda, že vše schovává v šuplíku ....


