1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 04.10.2012 - 01:26
komentářů4(4.)
Náčelník Holá Ruka: Teď nastává otázka, jestli to za to stojí - za cenu toho pořezání se postavit hrad. ;-) Já bych řekla, že ano. Zabojovat a vzchopit se i s vědomím té bolesti, kterou si člověk musí projít, k životu zkrátka patří a člověk občas musí něco obětovat (nebo protrpět), aby něčeho dosáhl. Báseň se mi líbí, i když upřímně se mi na formě trochu něco nezdá, zkusím se nad tím zamyslet...
Tak ne, na druhé přečtení mi forma sedla mnohem víc než na první, odcházím tedy spokojena. :-)
přidáno 03.10.2012 - 18:01
komentářů7(6.)
Sasanka: Díky :-)
přidáno 03.10.2012 - 17:31
komentářů16(12.)
A zapomněla jsem dodat, že taky tou vůní jasmínu! Tu miluju :-)
přidáno 03.10.2012 - 17:30
komentářů16(11.)
Nádherná. A sedla. Výstižnou myšlenkou, krásným zpracováním a opět tou krásnou snivostí, kterou jsou tvé básně protkány. :-)
přidáno 03.10.2012 - 17:26
komentářů13(13.)
Dokonalá... Hladivá, zasněná a ano, o naději.
přidáno 03.10.2012 - 13:20
komentářů8(8.)
ŽblaBuňka: Díky :)
přidáno 02.10.2012 - 21:31
komentářů11(6.)
VKate: taron: Chronoss: Devils_PIMP: DDD: Díky moc všem!
přidáno 02.10.2012 - 21:31
komentářů4(4.)
DDD: Děkuji, jsem ráda, že se líbí. :)
přidáno 29.09.2012 - 16:33
komentářů5(1.)
Líbí se mi. :)
přidáno 29.09.2012 - 13:17
komentářů8(6.)
taron: Pochopila. :-)
přidáno 29.09.2012 - 13:13
komentářů8(5.)
Yasmin: To me těší, děkuji :)
přidáno 29.09.2012 - 00:25
komentářů18(18.)
Myslím, že vše podstatné už bylo řečeno. Tak zanechám jen pozdravení a tichý obdiv ;-)
přidáno 28.09.2012 - 21:32
komentářů4(2.)
Yana: Přesně tak. Děkuju, Yani. :)
přidáno 28.09.2012 - 21:30
komentářů3(3.)
Úplně mi teď sedla, je skvěle výstižná. Fakt výborná, líbí se mi.
přidáno 28.09.2012 - 21:27
komentářů6(5.)
Super, super! Plocha k ploše sedá - výborné. :)
přidáno 28.09.2012 - 21:17
komentářů7(7.)
Tahle je dokonalá. Naprosto. Chvíli jsem přemýšlela, jaktože mám pocit, že už jsem ji četla... Pak jsem si uvědomila, že to není jen pocit - narazila jsem na ni v žákopise (tam mě mimochodem zaujalo víc tvých). ;-)
přidáno 28.09.2012 - 21:12
komentářů6(5.)
Ruší mě grafická podoba textu, na můj vkus je moc přeumělkovaný a rozbíjí to celistvost básně. Jinak je ale moc povedená - ocenila jsem to ale až na druhé přečtení.
přidáno 28.09.2012 - 21:08
komentářů10(7.)
Ách... vůně jasmínu - tu miluju. Nádherná miniatura.
přidáno 28.09.2012 - 20:19
komentářů8(2.)
taron: Unisono -> jednohlasně, nebo taky "jednomyslně"... ;-) Děkuju moc!
přidáno 27.09.2012 - 16:41
komentářů11(4.)
Hm. Líbí. .-)
1 ... 65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming