![]() |
komentáře uživatele :
Náčelník Holá Ruka: Teď nastává otázka, jestli to za to stojí - za cenu toho pořezání se postavit hrad. ;-) Já bych řekla, že ano. Zabojovat a vzchopit se i s vědomím té bolesti, kterou si člověk musí projít, k životu zkrátka patří a člověk občas musí něco obětovat (nebo protrpět), aby něčeho dosáhl. Báseň se mi líbí, i když upřímně se mi na formě trochu něco nezdá, zkusím se nad tím zamyslet...
Tak ne, na druhé přečtení mi forma sedla mnohem víc než na první, odcházím tedy spokojena. :-)
Tak ne, na druhé přečtení mi forma sedla mnohem víc než na první, odcházím tedy spokojena. :-)
Nádherná. A sedla. Výstižnou myšlenkou, krásným zpracováním a opět tou krásnou snivostí, kterou jsou tvé básně protkány. :-)
Myslím, že vše podstatné už bylo řečeno. Tak zanechám jen pozdravení a tichý obdiv ;-)
Úplně mi teď sedla, je skvěle výstižná. Fakt výborná, líbí se mi.
Super, super! Plocha k ploše sedá - výborné. :)
Tahle je dokonalá. Naprosto. Chvíli jsem přemýšlela, jaktože mám pocit, že už jsem ji četla... Pak jsem si uvědomila, že to není jen pocit - narazila jsem na ni v žákopise (tam mě mimochodem zaujalo víc tvých). ;-)
Ruší mě grafická podoba textu, na můj vkus je moc přeumělkovaný a rozbíjí to celistvost básně. Jinak je ale moc povedená - ocenila jsem to ale až na druhé přečtení.
taron: Unisono -> jednohlasně, nebo taky "jednomyslně"... ;-) Děkuju moc!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...


