komentáře uživatele :

21.10.2012 - 02:40

9(9.)
Marbal Škutin: Jéé, díky moc, to mě potěšilo! :)

18.10.2012 - 15:56

12(8.)
Yana: DDD: Díky dík:)

17.10.2012 - 23:50

21(20.)
"zátiší s mým ovocem" - super obrat. Líbí. :)

17.10.2012 - 23:45

12(5.)
ŽblaBuňka: taron: oslov radek: alexis: Díky!!! :-)

14.10.2012 - 16:02

12(11.)
Hm... Zatím asi nejlepší, co jsem od tebe četla. Je výborná.

14.10.2012 - 15:45

8(8.)
1** Skvěle.

14.10.2012 - 15:44

7(5.)
Dost dobrá! Zakládám.

14.10.2012 - 15:40

8(8.)
Super, líbí se mi! Nejlepší je ten začátek. Obrázek je taky skvělej. :)

12.10.2012 - 15:31

7(5.)
Hmm... Dobrá. Zaujala a donutila k zamyšlení. Budu si tě hlídat, jsem zvědavá na další díla.
A vítej! ;)

12.10.2012 - 15:05

14(5.)
Vskutku modravá :) Nádherná, konec mě oslovil nejvíc.

11.10.2012 - 20:39

17(7.)
DDD: Děkuju, od tebe mě to těší dvojnásob! :)

11.10.2012 - 00:29

17(5.)
taron: díky, díky :)

11.10.2012 - 00:29

9(6.)
taron: Děkuji taron :)

10.10.2012 - 19:56

11(10.)
Yasmin: óó, děkuji, potěšila jsi mě! :)

10.10.2012 - 19:55

17(3.)
Yasmin: Chronoss: Děkuji :)

10.10.2012 - 19:09

9(4.)
Yana: Chronoss: DDD: Těší mě, že se líbí, díky :)

08.10.2012 - 00:34

8(8.)
Nádherná, moc se mi líbí. První dvě sloky jsou nejhezčí. :)

05.10.2012 - 14:52

13(11.)
Dokonalá.

04.10.2012 - 14:38

11(8.)
LUKiO: To mě těší, díky. :)

04.10.2012 - 01:33

3(3.)
Závěr dokonalý. A celý báseň výborná - silná, hluboká, obohacující. Ani po třetím přečtení nadšení neochablo - naopak. Beru si z toho své a chválím.