1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 27.11.2012 - 00:50
komentářů19(15.)
Musela jsem si znovu pustit všechny tvoje písničky... nebyla by nějaká nová? :-)
přidáno 26.11.2012 - 23:35
komentářů5(4.)
Souhlasím, je skvělá!
přidáno 26.11.2012 - 14:47
komentářů10(1.)
:-)
přidáno 26.11.2012 - 12:29
komentářů10(9.)
Ale třeba podceňuju i ŽblaBuňku, ta fotka je totiž velmi výmluvná.... a vlastně i básnička se skoro zdá, jakoby byla napsaná o tom. "A přesto nám svítí". :-)
přidáno 26.11.2012 - 12:24
komentářů10(8.)
DDD: Takže ano? :-) Nejde o to, že bych podceňovala vás, ale o to, s jakými reakcemi se většinou setkám, když občas náhodou někde něco vyslovím... Většinou bohužel lidi nemají ani tušení, a ani ho mít nechtějí.

Vidíš, nikdy jsem si neuvědomila, o čem ta písnička je.
přidáno 26.11.2012 - 01:10
komentářů10(5.)
Je skvělá. Mě tohle nebe taky fascinuje, ale znechucuje zároveň. Jenže pochybuju, že někdo z vás slyšel o chemtrails a jestli ano, tak v rámci nějakých podivných konspiračních teorií, které postrádají fakta... Nebo mě snad někdo překvapí? :)
přidáno 25.11.2012 - 19:36
komentářů12(1.)
Náhodou dobrá!
přidáno 25.11.2012 - 19:34
komentářů8(7.)
Má fakt pěkný momenty. Zapůsobila.
přidáno 21.11.2012 - 19:12
komentářů7(6.)
Ta je pěkná. Má krásný rytmus a drží pěkně pohromadě jako celek. Líbí se mi zopakování těch tří frází. :-)
přidáno 20.11.2012 - 15:55
komentářů11(6.)
ŽblaBuňka: Yana: taron: otazník: Devils_PIMP: Díky moc za komentáře!
přidáno 16.11.2012 - 23:16
komentářů32(20.)
puero: Moudro je to opravdu krásné. Ale přesto si dovolím trochu nesouhlasit. Myslím, že narozdíl od květin má člověk (dokonce i když už rozpučel) vždycky šanci se změnit, pokud opravdu chce.
přidáno 16.11.2012 - 22:20
komentářů32(3.)
Něco v sobě má. Líbí se mi nápad i zpracování a pro mě má velmi příjemnou melodii. Akorát si oprav "začla" na "začala". Možná se jedná o překlep, každopádně to nevypadá hezky. ;-)
přidáno 16.11.2012 - 22:06
komentářů20(18.)
Melancholická... ale moc pěkná. A úplně z ní dýchá ta atmosféra. Sedla mi do nálady.
přidáno 14.11.2012 - 22:33
komentářů12(7.)
Hmm, tak ta je opravdu výborná! Skvěle plyne, má velmi dobrý rytmus a vytváří moc pěkné obrazy. :-)
přidáno 14.11.2012 - 14:58
komentářů7(6.)
štiler: Vystihnul jsi to. :)
Yana: Díky.
přidáno 11.11.2012 - 21:59
komentářů10(7.)
Nádherná.
přidáno 11.11.2012 - 18:41
komentářů7(3.)
taron: puero: Díky. :-)
přidáno 11.11.2012 - 17:25
komentářů21(20.)
puero: Hmm. Ať se snažím, jak se snažím, nějak neumím odpovědět.
přidáno 11.11.2012 - 17:20
komentářů21(18.)
puero: Tak teď jsi úplně vedle. ;-)
přidáno 11.11.2012 - 17:16
komentářů21(16.)
puero: Jo, a taky je neskutečně krásný pocit, když člověk opravdu do hloubky otevře svoje nitro, zcela nevyumělkovaně, a dostane se mu takovýhle reakcí. Ne od literárních kritiků, ale od běžných lidí, kteří to třeba pochopí, kteří rozumí. Prostě je to risk, člověk se dává všanc zcela nahý, obnažuje svou duši. Ale pro mě to za to stojí, ať už jsou reakce jakékoli. Ještě nikdy to pro mě nebylo zbytečné, ještě nikdy jsem nelitovala, že jsem něco uveřejnila, i když občas nějaká reakce třeba zabolela. Ještě mi to zkrátka neuškodilo. :-)
1 ... 62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76 ... 79
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming