1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 03.01.2013 - 20:15
komentářů17(6.)
Yasmin: Yana: taron: Marbal Škutin: Devils_PIMP: Děkuji mnohokrát! :-)
přidáno 03.01.2013 - 19:13
komentářů5(3.)
Ano. Někdy třikrát.
přidáno 29.12.2012 - 10:44
komentářů7(4.)
"ale ty mě nevlastníš - oba jsme pouze hosti" - ta myšlenka se mi líbí.

Báseň má momenty, ale vadilo mi "děláme to", hodilo mě to trochu někam jinam z té básně, kam by nemělo, klidně bych dala "milujem se" nebo něco takového, ale to je na tobě. Každopádně mě to tam rušilo. (A taky se mi zadrhlo "...i ti říct...", ale jen na první přečtení, znělo mi to nějak nepřirozeně.) Ale báseň vůbec není špatná, některý obraty/myšlenky se mi líbí moc a moc. :-)
přidáno 29.12.2012 - 10:29
komentářů13(5.)
Souhlasím s Vivi, tvůj styl je výjimečný, postupně mu přicházím na chuť, chvílemi se mi líbí opravdu hodně, chvílemi míň, někdy ti rozumím tak moc až se téměř ztotožňuju, někdy naopak téměř nechápu. Každopádně mě ale bavíš a fascinuješ a třeba ti postupně přijdu na chuť ještě o něco víc a skončíš taky v mých oblíbených. :-)
Tuhle báseň bych zařadila někam doprostřed - líbí, ale zase vyloženě nenadchla, a rozumím tak okrajově, ale to je taky fajn. :-) A některý momenty supr.
přidáno 26.12.2012 - 16:28
komentářů16(7.)
Yasmin: Děkuji ti, Yasmin. :-)
přidáno 24.12.2012 - 12:19
komentářů16(5.)
Viviana Mori: Makyna: Kakuzu: Dott: Děkuji vám všem mnohokrát za tak krásné komentáře, příjemně překvapily! :-)
přidáno 23.12.2012 - 20:58
komentářů25(17.)
milancholik: Yasmin: Děkuju moc vám oboum za tak pěkná slova!
přidáno 22.12.2012 - 11:53
komentářů10(2.)
:D
přidáno 22.12.2012 - 08:46
komentářů13(5.)
taron: Mnoho a mnoho... děkuju.
přidáno 22.12.2012 - 08:45
komentářů25(14.)
ŽblaBuňka: díky ti, vážím si toho :-)
přidáno 22.12.2012 - 08:11
komentářů5(5.)
Skvělá. Ráda jsem si u tebe po dlouhý době zase trochu početla.
přidáno 22.12.2012 - 06:24
komentářů8(8.)
Jé, ta sedla, líbí se mi to nevšední zpracování.
přidáno 21.12.2012 - 12:21
komentářů13(3.)
Marbal Škutin: Hagrid: Děkuju. :-)
přidáno 21.12.2012 - 00:03
komentářů3(3.)
Za mě jo, líbí, má to fajn atmosféru. Takovou štýl(er)ovou :-)
přidáno 20.12.2012 - 23:58
komentářů3(2.)
Kakuzu: Nene, řekla bych, že Štiler jen neví, jak to píše. :-P
přidáno 20.12.2012 - 22:30
komentářů12(12.)
Některá místa slušná, i když nijak originální, celkově ok, někde se trochu opakuješ (světlo do temnot, změnit tmu v jas). Jako modlitba - proč ne. :-) Nicméně konec mi přijde trochu useknutý, neukončený. Je-li to ale tvá prvotina, tak to třeba příště vyjde zase o maličko líp. :-) Oprav si ale jednu hrubku v anotaci (mÝch) a jednu přímo v díle (němÝch). Dále, používáš-li diakritiku, je třeba ji používat správně. Mám pocit, že na některých místech ti čárka přebývá a někde zase schází. Pokud ti dělá gramatika problém, doporučuju při vkládání díla zaškrtnout políčko "povolit rychlé posílání gramatických apod. vkazem".
přidáno 19.12.2012 - 22:26
komentářů25(12.)
traken: taron: Sucháč: DDD: Hagrid: Díky moc za pěkné komentáře i za zastavení. :-)
přidáno 19.12.2012 - 22:22
komentářů25(11.)
Marbal Škutin: Vystihl jsi to celkem přesně. Taky to na sobě poslední dobou pozoruju, a letos úplně nejvíc. Je to sice klišé, ale je pravda, že čím méně člověk má (co se týče hmotných statků), tím méně žádá - respektive tím více zjišťuje, že vlastně nic moc nepotřebuje. Každopádně děkuju a těší mě, jestli má báseň vyvolala zamyšlení. :-)
přidáno 19.12.2012 - 13:51
komentářů25(9.)
puero: Vím, kdo byl Jób. Ale ještě stále nevím, co si o tvém komentáři myslet. Vyznívá trochu ironicky. A slovo "trpitel" nemám ráda.
přidáno 19.12.2012 - 13:40
komentářů25(7.)
puero: Hmm... teď úplně nevím, jak si to vyložit. Jestli jako něco pozitivního, nebo negativního. Nebo neutrálního?
1 ... 59|60|61|62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72|73 ... 79

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming