1237.gif
datum 11.09.2011
ying-yang 32, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 17.01.2013 - 22:45
komentářů13(12.)
Další moc povedená, skvělý nápad a úžasná třetí strofa. Akorát ten závěr mi trochu drhne, ta poslední sloka, možná by stálo za to ji ještě trochu poupravit, ale jak myslíš, je to tvá báseň. :-)
přidáno 17.01.2013 - 22:36
komentářů17(13.)
Ta se mi líbí moc. Nejenže ta forma šipek naznačuje to určování směru, ale taky mám pocit, že básni dodávají potřebnou údernost. Kmotrov to vystihl moc pěkně. Na první přečtení mě mnohem víc oslovily druhé dvě strofy, na druhé přečtení je první dvě skoro dohnaly, na třetí mi báseň krásně splynula jako povedený celek. Stále jsem tam nacházela něco nového, za to díky. :-)
přidáno 17.01.2013 - 22:28
komentářů11(9.)
:-))
přidáno 15.01.2013 - 19:38
komentářů28(12.)
Čím víc koukám na ten text, tím víc mi to toho Nohavicu připomíná (naskakuje mi tam už ta melodie), ale když ji zpíváš, tak skoro vůbec, zvláštní :-)
přidáno 15.01.2013 - 19:33
komentářů28(11.)
No nemůžu si pomoct, ale ať ten klavír beru s rezervou nebo bez rezervy, tak mi přijde úžasný :-) A celkově písnička krásná, a taky si konečně můžu svého oblíbeného básníka spojit s nějakým hlasem, mám radost. I ten text sám o sobě se mi moc líbí. Nohavicu mi připomnělo hlavně "Osud na mostě stál....", ale máte natolik odlišný hlas, že mi to při poslechu nepřišlo. Díky, že jsi ji sem dal, určitě by byla škoda to zahodit. :-)
přidáno 15.01.2013 - 19:27
komentářů20(11.)
Yasmin: DDD: Děkuji, od vás dvou si toho obzvlášť cením :-)
přidáno 14.01.2013 - 22:43
komentářů20(8.)
Viviana Mori: taron: Tang: Sucháč: Marbal Škutin: Kakuzu: Chronoss: Mnohokrát všem děkuji za krásné reakce a za zastávku! Mám radost, že potěšila. :-)
přidáno 14.01.2013 - 15:41
komentářů11(4.)
Líbí se mi. Je zdánlivě jednoduchá, ale přitom podle mě nabízí velký prostor čtenářově fantazii, je zcela na něm, jak dílo interpretuje. Baví mě. :-) Já si v tom určitě našla své.
přidáno 12.01.2013 - 22:23
komentářů19(11.)
Sucháč: :-)
přidáno 10.01.2013 - 22:49
komentářů6(6.)
Zhudebněná? Tak to bych chtěla slyšet. Jako báseň je krásná, moc se mi líbí. A malá vsuvka - i k noci v osamění může patřit láska. :-)
přidáno 10.01.2013 - 22:35
komentářů9(2.)
Je dobrá, ale něco mi na ní vadí, na tom, jak plyne, jak je každé slovo přesně na svém místě, jak se až příliš dokonale rýmuje... ano, je příliš dokonalá, až to na mě působí nějak vyumělkovaně. To se mi u tebe nestává. Ale je to jen můj dojem, a je možné, že jen momentální. Vlastně asi vůbec není špatná, ale mě osobně zkrátka nenadchla, nějak ji necítím, jakoby tomu chyběla ta naléhavost, která by jí dodala autentičnost, dpromiň.
přidáno 10.01.2013 - 22:31
komentářů9(6.)
Moc povedená, lehká, plná krásných obratů a hlavně plná citu.
přidáno 10.01.2013 - 18:30
komentářů13(9.)
DDD: To mě těší, že vyvolala zamyšlení, i že se líbí. Děkuji :-)
přidáno 10.01.2013 - 18:28
komentářů17(11.)
DDD: Jsem ráda, jestli potěšila - já dík ;-)
přidáno 10.01.2013 - 18:26
komentářů19(9.)
DDD: Yasmin: Yana: traken: taron: Marbal Škutin: Červenám se, díky moc vám všem... za krásné komentáře i za zastávku! Šlo spíš o takový experiment, kromě noci jako takové ta báseň je i ještě o trochu něčem jiném, ale nečekala jsem, že by to někdo odhalil, a noc sama o sobě je snad srozumitelná dost. :-)
přidáno 10.01.2013 - 18:22
komentářů19(8.)
valemart: Díky za tip, ale mně osobně to asi nejvíc vyhovuje v téhle podobě ;-) Přijde mi, že báseň je tak napěchovaná nejednoznačnými spojeními, že by pak možná byla až příliš nesrozumitelná, navíc ona i sama ta noc tady má jistou symboliku. Každopádně děkuji za konstruktivní kritiku. ;-)
přidáno 09.01.2013 - 22:15
komentářů12(11.)
Líbí se mi, mám pocit, že jí rozumím, každopádně ji cítím. Ta samota z toho úplně dýchá - asi i proto mi je blízká.
přidáno 08.01.2013 - 22:47
komentářů13(7.)
Hass: Díky.
přidáno 05.01.2013 - 22:20
komentářů26(17.)
Báseň jsem si užila i s komentáři, super, díky za ně(j). Obsahem super, zpracování slušné, ta hvězda podle mě taky shazuje dílko na trochu nižší úroveň, ale líbí se mi, to co na ten motiv navazuje (jak psal kmotrov). Zdá se mi, že celé dílo má takový netradiční, mně příjemný, rytmus, které přesně dodává tu potřebnou naléhavost. Celkový dojem určitě kladný. :-)
přidáno 04.01.2013 - 13:13
komentářů17(9.)
valemart: Marvel13: Děkuji za krásné komentáře a za zastávku :-)
1 ... 58|59|60|61|62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72 ... 79
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming