![]() |
komentáře uživatele :
Severak: Díky. A k pocitu - je to vlastně dost podobný, jestli ne totéž.
Souhlasím s Kmotrovem, jeho komentář se mi líbí.
Ale moc se mi líbí tvá báseň i tak, má v sobě něco nádherného. A věř, že vždy může být i hůř, také se můžeš propadnout tak hluboko, že už neuvidíš kolem sebe vůbec nic a nedokážeš se pohnout... zkrátka je dno, a dno... tady se ještě stále dá odrazit ;-)
Ale moc se mi líbí tvá báseň i tak, má v sobě něco nádherného. A věř, že vždy může být i hůř, také se můžeš propadnout tak hluboko, že už neuvidíš kolem sebe vůbec nic a nedokážeš se pohnout... zkrátka je dno, a dno... tady se ještě stále dá odrazit ;-)
j.f.julián: Jsem ráda, že to někdo chápe... děkuju moc, tvůj komentář mě potěšil!
Yasmin: Radši ne, bylo to fakt divný, naštěstí to moc lidí neslyšelo :D Děkuju :-)
vanovaso: Díky moc.
vanovaso: Díky moc.
Orionka: Fakt? :D Tak já nevím, už jsem z toho zmatená... musím to nechat chvíli ležet. :-)
Ale stejně mi tam něco nesedí. Jakoby tam byl rým navíc.
A co jen:
"od úpatí vzhlíží
k pahorkaté výši
odhodlaně
stoupáme spojení
na jednom laně" ?
Nebo ležérně a odhodlaně... jestli tam chceš mít to slovo ležérní :-) Ale je to jen nápad, prostě mi tam ten rým navíc oproti ostatním zní tak nějak násilně...
A co jen:
"od úpatí vzhlíží
k pahorkaté výši
odhodlaně
stoupáme spojení
na jednom laně" ?
Nebo ležérně a odhodlaně... jestli tam chceš mít to slovo ležérní :-) Ale je to jen nápad, prostě mi tam ten rým navíc oproti ostatním zní tak nějak násilně...
Orionka: Místo lezení jsem četla ležení :-))) Myslím, že je to lepší.
Co se týče zařazení - je to pak prostě tak trochu tajemství a člověk musí víc zapojit fantazii.
Co se týče zařazení - je to pak prostě tak trochu tajemství a člověk musí víc zapojit fantazii.
A ještě jedna malá připomínka - myslím, že bych si báseň vychutnala víc, kdyby nebyla zařazená v kategorii a já netušila, o čem je, ale teprve by to v průběhu postupně vyplynulo. ;-) Ale to je jen můj náhled.
Ta je skvělá! I když musím souhlasit, že narušení rytmu v druhé sloce mi taky trochu pokazilo dojem, i tak se mi ale moc líbí.
kmotrov: Moc ti děkuju! Abych řekla pravdu, dokud jsem báseň neupravila do téhle podoby, otazník na začátku nebyl. Byl to až úplně poslední detail. :-)
KubajZ: Yuuki: Olivka: vanovaso: Megynka: Díky všem za zastávku a pěkné komentáře!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Severak řekl o Stará neznámá :Ále... jedna stará známá ;-)


