![]() |
komentáře uživatele :
Křehká krása. Báseň jsem přečetla na rychlo v práci a zařekla jsem se, že se k ní vrátím a zanechám nějaký duchaplnější komentář než ty první dvě slova. Ani teď mě ale nenapadá nic, co by po té básni nevyznělo hloupě a plytce. Tak zůstanu u té křehké krásy. Rozhodně nutí k zamyšlení.
Netradiční forma, možná to není tak úplně poezie... ale vlastně je v tom určitá hravost, asi i se slovy, je to tak trochu hádanka. Ale já jí rozumím a tím mě oslovuje. :-) A nejlepší ta poslední sloka... s tou souzním :-) Jo a oceňuju hříčku v názvu ;-)
Souhlasím s holkama, ale čekám na hudební zpracování ;-) Pro mě to byla píseň na první pohled, ještě dřív, než jsem začala číst ;-)
Souhlasím s Jiřím, taky mi moc hezky, nenásilně plyne. A má moc příjemnou atmosféru.
Nádherná. Dotkla se mně někde opravdu hodně hluboko a bude tam ve mně rezonovat ještě dlouho. Úplně mě připravila o slova. Vážně je asi nenazvatelná....
Mně se líbí. Baví mě právě ta lehká nadsázka a neotřelá vyjádření. Pěkná hra se slovy.
Nádherný nápad! Vážně moc pěkně zpracováno a vyjádřeno...
Moc povedená. Něžná, křehká a plná krásna. Tento pohled na svět (a na jaro) sdílím!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o mechanická okurka :jeho mimoděk rebelující a hrozně bezprostřední poezie mě prostě baví, i když s pomeranči toho asi moc společného nemá


