Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 04.01.2015 - 14:59
komentářů5(3.)
Amelie M.: Byl to Filip... trochu jsem poopravila kapitolu 35, kde byl opět trochu kiks. Vrátil se nečekaně ze služební cesty, Evelína si ho vůbec nevšimla. A on... skončil, jak skončil. Prakticky jí před nosem.
TBD není nijak hlubokomyslné dílo, je to jen takové prázdninové čtení na ukrácení dlouhé chvíle. Pokud ten účel splnilo, jsem nadmíru spokojená. Měj se krásně a ještě jednou děkuji za Tvůj čas :-)
přidáno 04.01.2015 - 14:54
komentářů5(5.)
Amelie M.: Moc děkuji za přečtení, a navíc v tak vyčerpávajícím záběru. To opravdu potěší a člověk má dojem, že ten čas, strávený psaním, nebyl tak úplně promarněný. Zároveň díky za cenné postřehy, bez kterých bych na všechny ty dějové nesrovnalosti vůbec nepřišla. Přeju krásný den :-)
přidáno 04.01.2015 - 14:48
komentářů2(2.)
No toto... něco takového by mi nemělo uniknout. Je to ostuda!
přidáno 04.01.2015 - 14:46
komentářů2(2.)
Amelie M.: Zdravím :-) Moc díky za opět bystré postřehy. Pokusila jsem se zkorigovat to, ale nakonec to stejně budu muset celé ještě jednou přelouskat, jestli už si to všechno sedlo. Odjeli druhý den ráno všichni i s chůvou...
přidáno 04.01.2015 - 14:32
komentářů34(14.)
Já jsem si nedávno po hodně dlouhé době pustil Pavlicou zhudebněného Skácela.
Za žádnou pravdu na světě, za žádnou pravdu na světě...
Byly svátky, jídla hojnost, žijeme si jak se našim předkům ani nezdálo i za všedního dne. Co je potom svátek?
Ano, slova se na nás sypou...
malý kousek ticha, to je pro mne svátek.
přidáno 04.01.2015 - 14:32
komentářů14(6.)
estetickalasicka: tak si držme palce, optimismus přitahuje pozitivní děje... díky
přidáno 04.01.2015 - 14:17
komentářů1(1.)
No, vidíš, už seš zase slavnej :-) Těšim se na koncertní šňůru po Plzni ;-)
přidáno 04.01.2015 - 14:05
komentářů14(5.)
Dnes to pociťuji stejně.. ale po dopití se určitě něco změní :) cítím to v kostech!
přidáno 04.01.2015 - 13:53
komentářů14(13.)
Velmi dobré :-)
přidáno 04.01.2015 - 13:28
komentářů6(5.)
Zamila: vanovaso: Lenča: misháá: díky. a to si pořád člověk říká, že se ničeho nebojí a pak najednou PRÁSK a je v tom zase. jen kdyby nám ten strach nebránil v tom, abychom byli opravdu šťastní...
přidáno 04.01.2015 - 13:17
komentářů22(8.)
něco jako láska po internetu.. takové malé flirtování, občas dohady.. v podstatě bez budoucnosti, ale jen pro těch pár chvil..

dobrý počin.. :)
přidáno 04.01.2015 - 13:07
komentářů3(3.)
pěkná
přidáno 04.01.2015 - 13:05
komentářů5(2.)
vracím se sem po přečtení celého románu, abych ho mohla doporučit všem, koho zaujme prolog tak, jako mě.. :)

čtěte dál, je to parádní a napětí se bude jen a jen zvyšovat!
____________

"Neviděla proto, jak z auta vystoupil mladý muž, letmým pohledem přelétl potemnělý dům a potom rychle, aby příliš nepromokl, vyběhl po širokém schodišti ke vchodovým dveřím. Vytáhl klíče a pak překvapeně zakroutil hlavou, když zjistil, že je odemčeno. Na okamžik zaváhal, ale potom vstoupil dovnitř. " .. kdo byl ten muž? to přeci nemohl být filip.. dle dalšího vyprávění.. a nikdo další mě nenapadá :))
přidáno 04.01.2015 - 13:00
komentářů5(4.)
KONEC.. :)

musím uznat, že se mi to moc líbilo.. naprosto jsi mě vtáhla do děje.. začátek byl pro mě malinko těžší a ne zcela záživný, ale stálo za to, chvilku vydržet..

linie příběhu je zajímavá.. někdo může namítnout, že se blíží ke kýči.. ale mně to tak nepřijde.. je mi jasné, že už na světě bylo napsáno tolik věcí, že je těžké přijít s něčím naprosto novým a neotřelým..

dle mého názoru jsi vystavěla moc dobrý příběh.. dala jsi si práci s vykreslením situací a pocitů postav.. i s popisem okolí a tak dál.. je znát, že to není odfláknuté.. jak už jsem někde zmínila, obdivuji i to, že jsi se v tom neztratila.. máš to opravdu naplněné až po okraj akcí a nápady..

líbí se mi i ta vedlejší linie, popisující život ve svatbíně a jeho obyvatele, kterou vnímám, jako obohacující a odlehčující v příběhu..

prostě mě to moc bavilo a já rozhodně nelituji, že jsem četla.. nakonec to dokazuje i rychlost mého přečtení tvého románu.. jen jsem ráda, že jsem začala až teď.. tu dvouletou pauzu v publikování bych ti asi neodpustila :)))

máš u mě palec hore, je to skvělý!
přidáno 04.01.2015 - 12:44
komentářů1(1.)
opět příjemné mrazení :)) moc hezky se to čte.. tak vzhůru do finále!
přidáno 04.01.2015 - 12:28
komentářů2(1.)
tak.. a už jsme v relativně klidných vodách.. taková lehce odpočinková kapitolka.. příjemná :) všimla jsem si během čtení malinko mě/mně.. ale zjistila jsem, že spousta autorů neřeší a místo mně napíše mě.. nevím, jestli je to přípustné, ale prostě je to často vidět.. v téhle kapitole je to ale naopak a to už lehce bije do očí.. " ale kdyby se předem zeptala mně.."
přidáno 04.01.2015 - 12:25
komentářů4(4.)
Moc kvalitní. Fakt dobrý :-)
přidáno 04.01.2015 - 12:25
komentářů14(4.)
Zamila: díky,...
přidáno 04.01.2015 - 12:24
komentářů14(3.)
Lenča: díky...hezky jsi to okomentovala...
přidáno 04.01.2015 - 12:20
komentářů6(6.)
Je to fakt moc dobře napsaný, ani to nepůsobí přespříliš subjektivně ;-) Je to tak zkažený, až je to dobrý. Asi jako nezávaznej sex :-D
» narozeniny
Aileene [17], jiřička3 [15], Swenny [13], Maličkej [10], Marcus Vega [6], pepca [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :
Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

Wprices.com

Životní náklady - Všechny ceny na jednom místě

© 2007 - 2025 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming