slnečnica: ano, ve svých letech bych už mohl českou gramatiku ovládat ;) ale bohužel, chybuji a určitě dál budu :(
Od toho tu jste Vy, kritici :)
Od toho tu jste Vy, kritici :)
j.f.julián: každá báseň je nitro autorovo a proto nebudu nic vysvětlovat ;) každému ať fantazie dosadí co jeho jest.
Yana: Děkuji, Yano, tahle Veršotepárna je v zásadě hra. A mně to vyhovuje, protože jsem "velký zastánce" "komerční literatury". Tedy v to smyslu, že se píše pro čtenáře, v tomto případě pro pobavení.
Je vidět že si rád hraješ, umíš to se slovíčky a poezie je tvoje parketa
Sleduji v tom textu takové "romanopisecké" prvky, kterým se trvale obdivuji. Osobně s tím mám permanentní potíže. Buď je to informativně stručné, nebo užvaněné. Totéž bych řekl o většině zdejších prozaických děl. Je znát, že je to pro tebe přirozený způsob vyjádření
To jsou nervy! Líbí se mi, jak barvitě líčíš všechny ty myšlenkové pochody a pocity.
Do týdne se zase uklidním a budu se těšit na pokračování :)
Do týdne se zase uklidním a budu se těšit na pokračování :)
Slavo B: PrimaDen: Orionka: koiška: Fistron: Děkuji, jsem ráda, že se líbí :)
Veľmi dobre spracovaná myšlienka, na hrúbky bacha! :)
Ta je skvělá! Andělé Ti určitě nejen odpustí, ještě se budou válet smíchy :D Díky za Tvou básničku, zakládám pro případnou chvíli splínu .)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Mitril [15], k.temerov [15], jayjay [15], buburadley [14], kajica [10]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

