

Tohle je doopravdy zajímavé, nejsou v tom laciné obraty, nemá to pevnou formu, možná to je doopravdy jazz. Nechť to posoudí nějaký jazzman.


Vašek Špongr: Aha. V tom případě si zkus přečíst třeba část "Umělecké působení" na https://cs.wikipedia.org/wiki/Um%C4%9Bn%C3%AD#Um.C4.9Bleck.C3.A9
_p.C5.AFsoben.C3.AD – tam je ten smysl popsaný celkem dobře. (Rozhodně lépe, než bych ho dokázal/a popsat já.)
_p.C5.AFsoben.C3.AD – tam je ten smysl popsaný celkem dobře. (Rozhodně lépe, než bych ho dokázal/a popsat já.)


Chybí mi tam příběhová gradace, díky tomu nevyzní pointa. A hořekuje se "nad" ne "na".


Singularis: To není tak, že bych nepochopil úmysl, ale smysl textu.


Na mě moc gramatických rýmů a klišé (např. tvář x zář) a taky to pozitivní poselství mi přijde dost umělé.


Jen ještě tip k fungování serveru - když odpovídáš na komentář určité osobě a vybereš její přezdívku v rolovací nabídce nad polem komentáře, pošle jí to upozornění do vzkazů :)


Moc děkuji za vyjádření názoru taron. Těší mně rada i pochvala :)


Konec graduje, fíha, ta poslední sloka vlastně odpovídá na tu první - jak nevěděl kmotrov - kdo je vlastně v té rakvi? On, nebo my, co tu zůstali?


Mě trošičku vadí ten dlouhý název a souhlasím s casa.de.locos, držíš formu zbytečně a to ubralo na kráse básně, přesto je nádherná a patří mezi vyspělá dílka, řekla bych.


slnečnica: je to spíš humorná věc. Viz zde: http://rozvedcik.cz/archiv/revolver2.pdf


There are five Emerson Moog Modular's in existence. They cost roughly $150,000 USD (That is a lot for a synthesizer since they mainly cost around $5000). Keith Emerson obviously owns one, out of the four left, DAFT PUNK owns one, and so does GIORGO MORODER. There are only 2 left, and only one is for sale.


kmotrov: Hrabě je skvělej. Asi ne, mozna, možná už všechno mám.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Blázen? =) [18], Lizzzie [18], Alnor Roumen [18], Coco [18], bobesh [18], magg [16], JeanMirage [14], Observer [10], Poutník [10], Bibisa55 [4], hownowac [1]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**