

Dandy : Jaroušku, jako ze života - vypravěč vypráví děj, myšlenky a pocity, prostě zná celý příběh. Povedená a hezká.


Hele je dobře že si jí sem dala a žes ji napsala, je dobře se vypsat někdy smutně, jindy třeba vesele


Je to milá básnička jako slovo pronesené mile a slova si básničku rozhodně zaslouží


Třebas ta báseň přijde až po půl roce v šedi. Pozdravuj tam.


Mlčeti Zlato : odráží boj mezi vášní a rozumem, mezi realitou a klamem – je to otevřené, působí silně a sugestivně.


Hanulka: Moc Děkujii. Občas mám problém s tím že sám nevím jak by měla působit, tak vznikají dost emočně barevné básně, ale snažím se už tomu spíš vyvarovat


puero: Vlastně jsem měl připravenou úplně jinou báseň, ale tak zničeho nic mě napadl ten název a hrozně se mi líbil, tak jsem kolem něj obestavěl báseň :D často se mi stává že tak sypu nápady až to nakonec nemá hlavu ani patu, to je vždycky největší oříšek to pospojovat :) Děkuji za konstruktivní kritiku.
Velebrouci by byli suproví :DD
Velebrouci by byli suproví :DD


Moc se mi líbí to propojování přírody, města a vlastních emocí, krása


Děkuju za návštěvy! Byly to jen takové momentky z předjaří z minulého týdne.


LadyLoba: Díky za přečtení. Jak říkáš, kdo ví... a kdyby tě to zajímalo, doplnila jsem do sbírky ještě III.


puero: Ano, podle takových not hrají všichni. Ale doba nabízí nepřeberné množství melodií a do určité míry si můžeme vybrat kterou z nich chceme žít, nebo si alespoň uvědomit, zda se nám ta naše vlastně líbí - a vystoupit z toho. Netoužím nikoho vytahovat... ale to neznamená, že pozorovat podobné příběhy z venku ve mně nevzbudí emoce. Zvlášť když je rána ještě čerstvá. Tak moc čerstvá, že je až neuvěřitelné, že u stejného člověka už se může odehrávat zase znovu ten stejný příběh, jen s trochu jinými kulisami... ty náušnice a příjmení mají funkci symbolu, ale zároveň ani trochu nejsou nadsázka.
Přidala jsem ještě III., která k nim symbolicky patří, byť jsem ji původně chtěla vložit samostatně. Ale vlastně tu myšlenku trochu rozvíjí, jde zase dál, emoce už nejsou tak rozbouřené.
Přidala jsem ještě III., která k nim symbolicky patří, byť jsem ji původně chtěla vložit samostatně. Ale vlastně tu myšlenku trochu rozvíjí, jde zase dál, emoce už nejsou tak rozbouřené.


Homér: Tos vyhmátl přesně. Veleboucí. Být tam krátké i (velebouci), byl by to dokonalý název pro nějaký druh lesních brouků.


Jarda468 : je nabitá emocemi, temnými obrazy a hlubokou symbolikou! Ve verších cítím melancholii, tajemství a zvláštní pouto mezi poutníkem a samotným městem. Vystihuješ atmosféru města, jeho živé a temné stránky. Je zvláštní, ale má něco do sebe.


puero: A co veleboucí? To je originál.
Já u těchto básní bohužel nejsem schopen udržet pozornost.
Já u těchto básní bohužel nejsem schopen udržet pozornost.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Uriziler [18], Honza [18], Roger [18], lidus [18], Jakub pěch [16], magdalenka [16], dollyk [15], M&J [14], Richard9876 [14], S.P [13], Maryje [9], erzebeta [9], Govrid [8], general Buttnacked [8], Roman Bernatský [5], kristine [3], fbruxes [2]» řekli o sobě
Dream řekla o Jamellie :BOŽÍ kámoška s nádhernými příběhy. :D Jen jim to ukaž!!! :)))