To je super metafora, ten závěr je parádní. Ale pocit lehkosti a beztíže z ní nemám, spíš naopak. Pro mě je (nejen) o tom, jak jsme si jako děti mysleli, jak riskujeme těma našima hrama… a přitom největší risk a někdy zběsilá jízda bez drža je samotný dospělý život. Poznání, že zastavit to nemůžeš, ani když se zrovna řítíš z prudkého kopce a do očí ti šlehá vítr tak moc, že nevidíš. A jsme sakra dobří, že to zvládáme i když nezvládáme. A jo, nakonec je v tom i pořádná dávka odvahy a nutné důvěry, bez ní by to nebyl pořádný život. Dík:)
Homér: Nebo o tom když se zdráháš uvěřit zázraku vlastní schopnosti znovu důvěřovat, ale někde mezi řádky se to nejspíš děje.
Ale nelez do hor s neznámým člověkem je dobrý. Zatím moje oblíbená interpretace.
Ale nelez do hor s neznámým člověkem je dobrý. Zatím moje oblíbená interpretace.
Kdyby tak byl takový kat a soudce v přírodě, svět by byl uzdraven.
A sneseme pořád víc a víc...jen piš , ráda tě čtu . Drsné, jakoby vysvlečené z kůže, ale moc dobré.
LadyLoba: Miňko: Psavec: Děkuji vám moc za pěkné komentáře.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lorraine [18], Sari [18], Pejda3 [18], bea.mai [18], Pišák [18], Laura Eleonora [18], CassiusRomarius [14], Sucháč [13], slunceblunce [10]» řekli o sobě
Yarrod řekl o mr Scraper :Omae wa otaku janaika?!

