

slavek: Neu: Mlčeti Zlato: Jsem ráda pánové, že jste se zastavili a že Vás moje báseň oslovila. :) Děkuji!


Jen bych opakoval to, co vystihli pánové přede mnou. Moc hezká...


Díky za pozvánku. Podíval jsem se tam na Googlu a z některých komentářů se mi udělalo zle. Nulová empatie? Ne, kreatury to jsou.
Ještě jednou děkuji a měj hodně síly.
Ještě jednou děkuji a měj hodně síly.


Jako malá jsem přesně tyto říkanky milovala a lámala si hlavu, jak je možné že je někdo tak talentovaný, že vymyslí rýmy a ještě to dává smysl. Dnes už se nenechám okouzlit tak snadno a přesto se mi to líbí :)


Když neradit tak neradit, ale empatie mi neschází, ba naopak.Přesto aspoň šeptem....Důležité jsou otázky které kladem.Přeji vzájemnou podporu.


Líbí moc. Je mi nostalgicky a smutno. Takže funguje. Díky za čtení.


Tak jsme kolego (smím-li použít toto oslovení) toho krtka pěkně roznesli. To by se Zdeněk Miler divil ;o)


PrimaDen: No jasně, taky moc fajn "Chodím světem už pěknejch pár let, parným létem i zrmzlej jak led..."
Dík za návštěvu.
Dík za návštěvu.


Tohle se čte hezky, ale přiznám se, že je to pro mě trochu "fousatý". Chtěl bych tam cítit víc TEBE. Takhle by to zřejmě napsalo hodně lidí. Víš, co mám na mysli? :)


říkáš mi
že znám nejlíp
tvoje tělo
kapky chtíče kloužou po povrchu jako vlasy ženy
mění tvář
jsem nic
z cínu odlitá štědrovečerní plachetnice
...
pecka. moc.
že znám nejlíp
tvoje tělo
kapky chtíče kloužou po povrchu jako vlasy ženy
mění tvář
jsem nic
z cínu odlitá štědrovečerní plachetnice
...
pecka. moc.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!