Ano, příroda je úchvatná a to i ve svých negativních podobách /bouře, sopky.../.
Je štěstí, že tihle "šťastní lidé" dokáží být tak bezeltně šťastní, ale chtěli bychom být taky takovými "šťastnými lidmi" ?
slavek: Díky za nákuk. Jméno je smyšlené. Možná to v některém domorodém jazyce znamená "šťastný muž ".
Správně. I když by se dala ještě zmínit její autoregulační schopnost redukovat přemnožené druhy. Třeba viry v lidské populaci.
Kéž by stačila dobrota a vlídnost.
Noaole - smyšlené jméno nebo něco reálného?
Noaole - smyšlené jméno nebo něco reálného?
Historie popisuje mnoho bojů a ta zakázaná mluví i o hvězdných válkách. Válčení je dědictví a poněvadž vždy jedna třetina lidí kořistí na zbytku populace.Houpačka rovnováhy se vždy znova zvrátí v destrukci celku. Jsi zajímavá svou fantazií.
Doteky jsou vzácným luxusem dnešní doby.Zaujala
Tvou báseň jsem přeskočil a moc mě překvapila. Jako ateista, který se nevsoukal do žádné duchovní košile pravím.....v tvém rouchu bych spal rád a každý napříč vyznání by měl tu báseň znát. Dovolím si jí opsat ,uvedu si k ní i autora pokud mi do vzkazu napíšeš své jméno.Je to inspirace světla. Díky
Zajímavý nápad. Určitě by do tohohle místa šel zasadit nějaký příběh. Možná bych to celé rozčlenila do odstavců, aby se to lépe četlo.
Ale teorie zajímavá.
Ale teorie zajímavá.
slavek: Psavec: Meluzina: Díky všem za komentáře... :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Princessoflove [18], Trinity [16], Something_Everywhere [13], Gustav [11], Dargnon [10], Hanika [10], Pheonix23 [9], Lomien [2]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

