Studený máj v stodole ráj.
Dívčí krasa jejich vnad do vatáčku
jak by pad..
Moc pěkné
Dívčí krasa jejich vnad do vatáčku
jak by pad..
Moc pěkné
Co dodat? Tvé první dílo, hotová studie.Přečti si jí za 30 let.Teď buď klidně trochu opičák, pak tatík pavián.Můžeš zkusit tantru a možná jednou budeš řešit karpální tunely, abys manželce nezahnul.Údajně jen delfíni, lidé a opice si to dokážou užít s radostí a kreativitou.Tak tu výhodu nad zbytkem populace nepromarni.
Na můj vkus trochu prvoplánové rýmy, ale sdělení jako takové a ty informace, co nám skrze ni předáváte, jsou velmi pěkné.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Martinasso [17], D.W.B. [14], Stin [13], Pittore [11], Warp [7], Poezie anonymity [6]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

