A Prokop už nesmí kvůli Omikronu navštívit vláčky ve Švýcarsku. Je to na poblití.
Podzim 2021
Je to na píču
neustále měnit zámky
a zkoušet žítí bez klíčů
Je to na píču
neustále měnit zámky
a zkoušet žítí bez klíčů
borovice: Tak se tam snad někdy potkáme. Děkuji za zastavení a za milá slova :)
človiček: Procházky jsou rozhodně dobrý způsob trávení volného času. Já je mám trochu vynucené, protože musím dojít z domova na nádraží, ale je to skvělé, ráno se proberu a večer si pročistím hlavu. Děkuji za zastavení :)
človiček: Zajímavej nápad. Jen ty hrubky (jak psal kdosi přede mnou) by chtěly opravit. Jako nástřel na povídku nebo novelu je to dobrý. :-) Sama si občas pro sebe filozofuju o tom, jaké by to bylo vydat se s lidskou posádkou k planetě u Alfy Centauri a založit tam kolonii.
Budete psát pokračování?
Budete psát pokračování?
Hodina H
Neměl jsem tu čest řiíct díky.
To jsem už nic nevnímal.
Tyhle zážitky jsou tak rychlé.
Neměl jsem tu čest řiíct díky.
To jsem už nic nevnímal.
Tyhle zážitky jsou tak rychlé.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
love [11], El.Bludnickova [11], Zelda [11], JaneyTrafy [10], Michal20 [7], The STYL [6], Ava [1]» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.

