tak tohle se mi hodně líbí. :-) takové pěkně zpěvné, melodické :)
Člověk nikdy není sám..buď ho otravují lidé a nebo lidé z jeho myšlenek..
krásné. Myslím že na světě existuje jenom jedna kytka, která dokáže nejlépe vystihnout lásku. A je to růže. Je krásná, je symbolem vášně ale můžeš se poranit o trny které má.
Krásně napsané..
Krásně napsané..
Křídla písně se rozletěla....
Ano! Ty dveře nezavírej zcela!!
Ano! Ty dveře nezavírej zcela!!
Mooc hezká, jen jsem lehce škobrtla o to připoutáni, nebylo by to lepší naopak ( připoutaní:-) Ta druhá půlka se mi už nelíbí, tam to dost drhne.
Ahoj, vedle Piaf doporučuji Mylene Farmer, taky francouzská zpěvačka a hooooodně dobrá. Jinak já ti rozumím - francouzština je nádherná...minule jsem v menze byla paf z kluka, který francouzsky vyprávěl o tom, jak si ráno šel koupit rohlíky a vylekala ho vrátná. :-))))
více se mi líbí první část :)... v druhé mi vadí sloni řezaní ze svých SLONÍCH klů... to slovo je tam nadbytečné..... protože to, že to byly sloní kly už tam je řečeno.... :)
toto je spíše únava..... nevím jak ty, ale žádný výraznější děj nevidím :)
ta drzost! Kdybys holčičko věděla, jak to máme my staří lidé těžké, nemoci, smrt na krku a nevděk na každém rohu, tak bysis z nás důchodců nedělal srandu to si piš! Vás rodiče málo mlátili!!! A když musíme stát celou cestu v tramvaji, jen proto, že nějaký mladý floutek nectí skušennost a práva nás starých a nemocných, tak se sakra nediv, že jsme nerudní a nasupení!! My pamatujeme totalitu, děvenko! Totalitu!!! Víš ty vůbec co to bylo?! Hm? Asi ne! NE! A válku pamatujeme, v tvojich letech my stáli frontu na maso s přídělovými lístky a kolikrát nezbylo!!! Ani nevíte co je to práce! Všecko za vás rodiče udělají, jste zkažení a....ále co vůbec, konec světa! Tám to všechno spěje! K definitivní mravní zkáze, Ano!!
* no, promiň že si dělám legraci, ale touhle reakcí jsem chtěl říct, že vím přesně o čem píšeš a celkem souhlasím.
* no, promiň že si dělám legraci, ale touhle reakcí jsem chtěl říct, že vím přesně o čem píšeš a celkem souhlasím.
Báseň,která mě nutí stále ji číst,to je pro mě dobrá a zdařilá báseń a to je právě tato - gratuluji!!!
tak to jediné mám ,promiň nesnáším to,ale to se mi tam hodí víc, jinak super!!!! to je ta dobrá zpráva,ta špatná je ,že nic z toho nemám.
Je to povedená ,jak já to vnímám, parodie na život.Líbí se mi to.Já totiž stále vyhledávám díla , která nejsou pouhou pocitovou záležitostí jedince - nikdo mě nechce, miluju te a ty mě ne apod.
já nikdy zcela nezavřu a zámky nepoužívám....(vlastně nemůžu říkat nikdy, jednou jsem to udělala...)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
NeugeCZ [15], Pampeliška13 [13]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o DDD :mistr lehounkých črt co pokaždé tne do živého.

