a možná mají vyplout na povrch..až do nebe a nasytit tak nadějí celou čr a celý svět:) (někdy mám pocit, že se z té naivity udusím...:P:);))
tak ta nemá nejmenší chybu! ;o)
tak pravdivá a nádherná zároveň! dostala se mi pod kůži a já se teď bojím nadechnout, aby ty slova nevypluly na povrch.... (někdy mám pocit, že se v té naději můžu i utopit.)
Dost drsný!Ale pěkně napsaný,běhal mi mráz po zádech při představě šílený holky s jehlou v ruce,která už je z toho šílená.Výstižný!:)
jinak děkuju všem za komenty!!! potěšily ani nevíte jak:))
:) dokud znamená to, co je teď.Ten výsledek, ten moment a způsob osvobození se teprv tvoří ...
"až nebe bude daleko
a
z
nás
budou
jen střízliví srabi
. "
Mmm, palec nahoru!
a
z
nás
budou
jen střízliví srabi
. "
Mmm, palec nahoru!
to je tak když oba sníte a přitom nemůžete spát...krásnej pocit svým způsobem:)
zase jsem zaspal...chtěl jsem zmačknout 100 a ono nikde nic. Slova po mě nechtěj, to číslo bylo snažší.
nevím jestli ta změna písma má přitahnout více pozornosti, ale u mne to je spíše naopak. Dnes jsem si sjížděl dílka v kolonce ...tady to vře a tady jsem se i těšil, nový autor (pro mne)...ale to přeladění v rychlosti čtení i sebralo tu radost ze čtení.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dash.s.niece [18], termitlada [16], Zuzu [16], Sasadydzej [14], Princ Kal [13], Sarisss [13], Vestigia [12], basneodkamily [3]» řekli o sobě
MakiLayla řekla o Lusy :Známe se tak krátce a já se cítím, jakobych ji znala věky. Slova nevyjádří to, co teď prožívám... Jsem šťastná, že jsem měla tu čest ji poznat! Nabídla mi pomoc, když jsem byla v nouzi...

