celkem to jde :)
poslední dva řádky bych klidně vypustil, tu závorku určitě...
poslední dva řádky bych klidně vypustil, tu závorku určitě...
chjo; hele a proč chceš na tohle kritiku? proč by to měli číst ostatní?
Jako je to celkem fajn, akorát jako proč tam nemáš háčky? :-D...(dobře, né všichni je tam píší, ale tady by se to mysím celkem šiklo ;-)
Ať to ta Popelka nedělá...oni to ti princové takhle nevidí, bohužel kde není slov a slz asi od nich nebude ani činů...když nezabere ani tohle, tak to nejsou princové...bohužel.:-(
Nálada básně se mi líbí, možná bych volila trochu jiná slova, připadá mi to trochu patetické, ale to asi musí být, když je to upřímné.
Nálada básně se mi líbí, možná bych volila trochu jiná slova, připadá mi to trochu patetické, ale to asi musí být, když je to upřímné.
Chválím, povedla se, má náboj ... jako káva... ;-)
První sloka ne naprosto úžasná... Připomíná mi tak trochu Básníky, když se Štěpánek vyznával svým můzám ;) ... prostě... krásný... :)
škoda, že kávu nepiju... :) hodně povedená a ten obrázek k tomu... mmm :)
úžasné :) jen to zeptej se berušky je tam podle mne navíc...ale jinak jo!
taková...měkká...melancholická...I like it...a ten obrázek se k tomu dokonale hodí =)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dash.s.niece [18], termitlada [16], Zuzu [16], Sasadydzej [14], Princ Kal [13], Sarisss [13], Vestigia [12], basneodkamily [3]» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)

