Dobry nacelniku, zustan na horach, ten vzduch ti svedci ... :)
tak skoro 4roky zpět hmm, a že se tu někomu podařilo pěkné dílo :) Mě se báseň líbí a moc
Tvrdý-nouzák : taky mě to napadá a nejen při cestě vlakem stačí číst noviny a hned by to trafně popsalo aspoň polovinu článku :)
Perfktní..:D Dokonale vystihnuto ajťákovské myšlení...:-)
i taková nálada stojí za to sepsat a i přes těžký život muzikantů zní hezky :)
Jinak, děkuji všem za pozitivní ohlasy, až něco zase napíšu, budete první kdo o tom bude vědět :)
Fabulos: řeknu ti.. no je to spíš aby to zaujalo, ten název nehraje takovou roli, ale jestli ti tam ty tóny zněj, tak mám jenom radost :)
tak to už stačí jen tony Vivaldiho, moc pěkné :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
hoffi [16], Ronald Reagan [13]» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

