Tvrdý-nouzák: nu když spadne z větve na zem tak může v klidu pít, přec i v pralese městském se objevuje rosa, louže.
To se mi nestává, moc se mi líbí styl, v obsahu tedy přiznám se tápu. Teď jsem si přečetla co si psal v komentářích, aha (-:
Pěkná. Zajímavě zpracovaná. Jen by mne zajímalo co tam na konci dělá v městském pralese pod větví to pití? :)
taron: tak on je to rap... a já nemám žádnej program na mix hudby nebo něco takového, kterej bych fakt potřeboval ;)
To refrenovani je az moc - staci 2-3x ne po kazde sloce - nutno zlepsit atmosferu a 100% nutno zlepsit rym
Eriol: Víra ti nikdy nic nevyřeší,víra ti jen strach potlačí-a propo,ví někdo jaké je umírání a smrt? Proč se zajímat o to co BUDE po smrti,když nerozumíme TEĎ životu ? Je smrt od života oddělená? Smrt není opak života,opak smrti je narození, Myslím že život žádný opak nemá,ale to je jen můj pocit..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
ondratra7712 [14], Adas [14], Latrax [12], CosTra [11], lenkaf [10], Rakča [10], pajakoreckova [8]» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)

