

Striktura!
Dear.K - jimal co rici zakovi, ktery zacina predhanet ucitele
Dear.K - jimal co rici zakovi, ktery zacina predhanet ucitele


Nevím, jsetli napsat, že se mi šíleně líbí (což je pravda) nebo hnidopišsky kritizovat strukturu. Ne, vážně. Palec nahoru a vítej. :)


taron: cesty mé jsou nevyzpytatelné, námět se určí a upřesní sám až při psaní.
dzk
dzk


Hm...začátek je zmatenej.. , ale ten konec...to je asi pravda...asi tak nějak...
Líbí :)
Líbí :)


Ano..ano..kam se hrabe nějaký hororový výmysl...my žijeme kolikrát v hororu a neustálem strachu..proto se snažím zde přítomným vysvětlit , že je naprosto zbytečné si ještě nějakou tu vrásku přidávat a strašit se navzájem.......
Mám z toho husí kůži , tfuj tajbl ....už takovou nikdy nepiš :(
Je fajkt dobrá .
Mám z toho husí kůži , tfuj tajbl ....už takovou nikdy nepiš :(
Je fajkt dobrá .


Myslím na to...vím , že tu mám rest..ten pátý řádek od vrchu , ten je fakt bombastickej...no a vůbec celé docela rozumím ...už jsem asi taky takovej " blázen " , jako ty, ale rozumím ji..nebo prostě už jsem se naučila trošku tě chápat, ale povím ti , byla to fuška :))))
Jo..líbí :)
Jo..líbí :)


Povedená...vidím před sebou slzy co barví červeně oči a již zmíněný vlhký polštář


Už to mám u druhé tvé básně, já tam nečtu prvoplánovaně jen o tom co je tam napsáno a proto se mi líbí ještě víc.


Určitě je to i stylem psaní. Tohle téma dáš nám všem a každý to napíšem jinak, ale Štiler to prostě napíše nejlíp. Je fakt smutná, dojímá mě a žes ji napsal aniž bys byl rodičem to je obdivuhodné. Tohle je jedna z nejpůsobivějších básních které jsem podlední dobou četla. A navíc se dotýká toho co mě dnes a denně děsí. Založila bych si ji, ale je pro mě svým způsobem příšerná. Je daleko mrazivější než nejhorší horor. Je poeticky na výši a dramatičností a stylem vysoce převyšuje ostatní tady. Tak to vidím já.
A ta část psána jiným stylem, ten krátký monolog mrtvého, ta vhání do očí slzy. Fakt bravurní dílo!
A ta část psána jiným stylem, ten krátký monolog mrtvého, ta vhání do očí slzy. Fakt bravurní dílo!


No..já nemám slov, to co jsi tu na začátku předváděl a to co tu předvádíš dnes...to je prostě úplně jiný Kakuzu..fakt...báseň je výborná...má tajemnou pointu ..pravdivou , zřejmě...., nejvíc se mi líbí ta předposlední sloka...ono - pověsti a tak jsou bez záruky, člověk musí sám svým srdcem vycítit a sám sebe se dotazovat, co je pravda :)))) Líbí a jak moc :)


Pouzil bych v kraji prastarem
a v zaveru
Mocný predátor
vládce stínu hor
kníže prastarých
příběhů tajemných
již není skryt'.
Jinak se jedna ovyvazene a celkem provazabe dilko kteremu nemam co vytknout
a v zaveru
Mocný predátor
vládce stínu hor
kníže prastarých
příběhů tajemných
již není skryt'.
Jinak se jedna ovyvazene a celkem provazabe dilko kteremu nemam co vytknout
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
mark wait» narozeniny
Lorellin [18], otazník [18], jimmyhayek [13], kachna [12], ondřej [10]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)