Je to moc smutné.. Nejsem zrovna ráda, že si poslední dobou tak smutný... Chtěla bych tě vidět veselého.. Jinak moc pěkné dílko ...Hlavně obsah na tom mi záleží nejvíce...
trojan je stejně geniální blázen (teda ty jeho role). něco jako tvoje výplody, co stojí za přečtení (někdy).
black.heart: Bohužel i psychiatři a psychologové jsou jenom lidé, ač vzdělaní a zkušení mýlí se, není jednoduché diagnostikovat správně psychiatr. pacienta, často se hledá a hledá a děje se i to, že člověk léčený spáchá a dokoná sebevraždu, ne jen manifest. Je to smutné, ale je to tak. A chápu to. Pacienti často neřeknou vše a to jsem přesvědčená. Přetvařují se, kamuflují, mají teatrální vystupování. Simulují a disimulují, je těžké se v tom orientovat.
alexis: Ty nás teda napínáš ! Ne abys psala potom poslední díl nějaká naštvaná, nebo utahaná..to by potom nedopadlo dobře a to bych byla moc smutná .Pěkně odpočívej a rozmýšlej :)) Líbí se mi to ...jo...má to napínavou zápletku :)
To je nádhera normálně čtu takhle delší příběhy s přestávkami ale tohle jsem musela prostě přečíst najednou..Moc se líbí
Pfů....líbí...až moc..máš tu prostě nahuštěné moc něčeho..co je báseň ..ať si kdo chce, cop chce říká..je to báseň a velice individualistická a pfů.....na mě moc těžké, ale už jen ten první rádek mě naprosto uchvátil a to ostatní...jak říkám nahuštěná krása :)
Zajímavé ale kde je pokračování a musím říct, že od té doby co zastavila jsem tušila že se něco stane
Já volím smrt, ale až po tom, co prožiji život pro který by mělo cenu umřít
Trošku mi to připomíná temné devilsovi básničky ale kdo by si takhle nepřál umřít když už nic lepšího
to se mi líbí ,to je strašné, co se dneska děje :),na světě jsou samí zrádci :),kteří raní na těch nejbolavějších místech.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
AdamL [17], Mhh [16], trukio [15], necojakoanna [9], Janeala [6], Kulturní Barbarka [2]» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.

