|
|
|
...mezi námi široký, hluboký oceán...
|
|
|
|
|
|
je to pro někoho komu nevěřim ani slovo. přesto...
|
|
v zavorce anotace
|
|
to nám to ale pěkně začíná...
|
|
nejtišší jsou ty okamžiky, kdy za nás někdo dýchá
|
|
vzpomínková..
|
|
v zatisi rybnika..jaa baletiiim
|
|
tě mám
|
|
pátrejme, zkoumejme, objevujme a hlavně mějme se rádi...("peace!";))
|
|
taky ze ne...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=n_MVFJh1I8Y
|
|
no nevim.nejsem si ji uplne jista,ale docela se mi libi. mam k ni vztah... a kdyz si jeste vzpomenu na vcerejsi krasnej zapad slunce nad letistem.../odtamtud ta fotka..krasny svetlo.cerveny sako.a on.nezapomenu./
|
|
|
|
photo by LaylaJaglovs.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
GULI řekl o kmotrov :Kdyby byl kmotrov můj soused,tak by jsme určitě toho boha-neboha objevili..možná v tom půllitru piva..protože jsme na podobné pantheistické vlně..:-)

