![]() |
komentáře k dílům uživatele :
moc pekná. vlastne je to prvá báseň, ktorú žena píše pre muža.
... a mne ju žiadna nechcela napísať... ani na požiadanie :(
moc pekná, dávam si u do obľúbených :)
... a mne ju žiadna nechcela napísať... ani na požiadanie :(
moc pekná, dávam si u do obľúbených :)
já věřím tomu že pokud po něčem opravdu toužíme a jsme pro to ochotni něco udělat tak se nám to povide :) bánička je krasná a věřim že další bude následovat :)
kópiu nechcem, kresliť vôbec neviem, žiaľ. A to sa nedá naučiť, musíš mať talent. Ale Taliansko je najkrajšia krajina, akú som doposiaľ navštívila. Florenciu som ešte nevidela. Rada by som. Možno raz... ;)
Mám za to, že Slnko miluje mesiac. Za to, že sa v noci snaží verne odrážať jeho svit. Občas ho odráža viac, občas menej. Občas jeho svetlo zakryjú mraky... pripomína mi to nás ľudí.
Na to, že si ju písala v cca 15 (podľa veku v profile) je dosť dobrá :)
Bylo by veselé předpokládat, že tě okouzlení dožene až ke studiu umění ve Florencii a pak budeš se skicákem bloudit Evopou a hledat a malovat lidi s podobnými rysy, hledat dokonalou kopii.
Tohle je zatím aspoň podle mého, tvá nejlepší báseň. Je pozitivní - to je to první, je zamilovaná, to je to druhé a to třetí je její jazykomalebná lehkost. Je nádherná. Duhová.
Kleriska.KX: sama som spokojná iba s poslednou strofou... ale ďakujem :)
Souhlas se 14tým řádkem.
Vlastně s celou tou slokou.
Vlastně s celou tou slokou.
Někdy mě šimrá představa, že pokud Tě někdy potkám, budeš v běžném hovoru mluvit právě tak. Jako básník.
buď silná a všechno bude fajn:) když o tom píšeš tak krásně, musí v tobě určitě zůstávat i dobré...


