![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


tak tohle se ti moc povedlo.. prostřední je na mne moc negativní a stahuje mne při čtení dolů (o tom to vlastně je, ten pocit), ale ty dvě okolo.. i když první smutnější.. jsou nádherné.. palec hore! :)


vždycky mě pobaví, jak umíš uchopit různé životní situace :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
MMF [15], smajnulinka [15], Katulata [14], MakiLayla [13], Carcoolka [12], Drop in this life [11]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)