![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Brigita: Ale copak je to za nestydu,
že pouhé slůvko vyvede ji z klidu,
po čem taková asi prahne,
je nenechavá a hned si sáhne ... (((-:
že pouhé slůvko vyvede ji z klidu,
po čem taková asi prahne,
je nenechavá a hned si sáhne ... (((-:
Pozvala tě do trojky
pannu koupí na stojky.
Ničemu to přeci neva
že jí zbyde jenom středa.
pannu koupí na stojky.
Ničemu to přeci neva
že jí zbyde jenom středa.
Dark Alchemist: :-)
A pod dekou mohou se také dít pěkné věci,
když zahřeje se, nemá pak žádné kecy.
Si tak přemýšlím, kdo o tom mohl by Ti vyprávět,
že sotva slůvkem se zmíníš, tak ona to chce hned :-)
Psavec: :-) pěkná a vtipná :-)
Ty, co tváří se jak klášternice,
bývají často pěkné nemravnice,
zkus lehce se jí dotnout
vrhne se na Tebe a nezbavíš se jí více. :-)
A pod dekou mohou se také dít pěkné věci,
když zahřeje se, nemá pak žádné kecy.
Si tak přemýšlím, kdo o tom mohl by Ti vyprávět,
že sotva slůvkem se zmíníš, tak ona to chce hned :-)
Psavec: :-) pěkná a vtipná :-)
Ty, co tváří se jak klášternice,
bývají často pěkné nemravnice,
zkus lehce se jí dotnout
vrhne se na Tebe a nezbavíš se jí více. :-)
Co se divíš, že je chladná v jejím věku,
tak buď gentleman a podej jí deku ... (((-:
tak buď gentleman a podej jí deku ... (((-:
:-) Vy nezklamente ... poslední sloka mi připomíná hlášku z Pelíšků: "Šu.... je pro děcka, chlapi si vypijou." :-)


