![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Poslední dílo, které jsem tu dnes ráno otevřela, než budu zase čelit rutině a realitě. Takový bonbón na závěr. Líbí se mi, když to někdo umí s rýmy. A tohle tak hezky plyne a baví. Děkuji.


Homér: Díky za komentář, celkem jsi to vystihl.Ovšem starího psa... Uvažoval jsem vyspali, ale pak jsem zvolil tenhle trajdák.


Milý Psavče, na svůj věk bys už také mohl předvěst více invence, než nebe/sebe, ale já vím, ty se oháníš argumentem, že píšeš jen tak, ze srandy, ale když už se jedná o tak vznešené téma, jako jsou milenci a hvězdy, asi bych to neukončoval, ali, ali, aly, ali. Básně nejsou o tom, že to v těch řádkách na konci stejně zní. No snad si to pak alespoň pořádně rozdALI.


Povedené. Jen potvrzuje moje dlouhodobé tvrzení, že tanga jsou sice super, ale ne každá žena na ně má zadek.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
ŠAMOT [16], horsemanka [16], lucasss [15], mikema [15], Odette [13], Joevany [13], Alaric [7], AndersA [7]» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)