![]() |
komentáře k dílům uživatele :
puero: zámky. a já jestli se nepletu, tím, že jsi okomentoval obrázek, vyhnul ses komentáři básně. což nevím jestli je dobré, nebo špatné..
Ten obrázek má poetický nádech. Možná se pletu ale v té první sloce se mají lízat zámky? Ne známky?
Skvělé dílo. Chválím!! A ten úžasný obrázek s ním perfektně ladí.
milá, pěkná a ten obrázek se opravdu vyplatilo hledat(a hlavně najít :-)
krásná. jemná. zahřeje u srdce....
obrázek opravdu nemá chybu ;o).
obrázek opravdu nemá chybu ;o).
má náboj, protože jsem ji napsala asi za dvě minuty:)
všem díky za komentáře
(btw. lidus: obrázek jsem hledala neskonale dlouho,tak se to vyplatilo:)
všem díky za komentáře
(btw. lidus: obrázek jsem hledala neskonale dlouho,tak se to vyplatilo:)
mě se líbí pruhovaná závěj a celkový náboj
Chválím, povedla se, má náboj ... jako káva... ;-)
škoda, že kávu nepiju... :) hodně povedená a ten obrázek k tomu... mmm :)
taková...měkká...melancholická...I like it...a ten obrázek se k tomu dokonale hodí =)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**


