![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Moc hezké, vnímám to jako báse o Víře, ne o náboženství
Ta je úžasná! S takovým jemným nádechem lidové poezie. Moc se mi líbí :-)
Yasmin: oslov radek: Orionka: dekuji vsem za komentare :)
líbí se mi v básni ta naléhavost...a jemnost, s kterou to všechno píšeš, to ty umíš :-)
Velmi zajímavá báseň, četla jsem ji několikrát, má hloubku.
Ta je opravdu moc hezká. Marně hledám ta pravá slova. ...tak snad "opravdová" :-)
ŽblaBuňka: taron: děkuji :) (nejlepší pochvala je úsměv, nebo jakýkoliv jiný pozitivní projev, muže po jejím přečtení)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.


