734.gif
datum 25.10.2009
ying-yang 37, žena, Vsetín
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 22.10.2014 - 21:58
komentářů5
Krásná, houpavá, milá ... jako úsměv ve vánku na kole :-) Fakt pěkná :-)
přidáno 22.10.2014 - 19:37
komentářů18
moc krásné....
přidáno 22.10.2014 - 16:58
komentářů18
Souhlasím s Leslie :)
přidáno 22.10.2014 - 12:19
komentářů18
Nádherná. Mě naopak "z dřeva mlčeného" nadchlo snad nejvíc. Naopak takovýhle novotvar je to, co báseň pozvedne o trochu výš, dá jí nový rozměr. A čtenáře pohladí a vryje se mu pod kůži, protože tvá vyjádření jsou neotřelá, hledáš (a nacházíš) nové způsoby, jak vyjádřit něco, co jiným vyjádřit nejde. To mě baví. To dělá tvou poezii jedinečnou.
přidáno 22.10.2014 - 11:45
komentářů18
Nádherná. Strašně, strašně moc!
přidáno 21.10.2014 - 23:21
komentářů18
toto jsem si vychutnal
přidáno 21.10.2014 - 22:58
komentářů5
Krásná. I s tím slůvkem navíc, které u Tebe vůbec nezní vulgárně ... :-)
přidáno 21.10.2014 - 22:56
komentářů8
Je krásná ... Jasná a krásná.
přidáno 21.10.2014 - 21:43
komentářů13
Krásná ... :-)
přidáno 21.10.2014 - 21:42
komentářů8
Pěkná ... :-)
přidáno 21.10.2014 - 12:33
komentářů18
puero: DDD: Amelie M.: děkuji za milé komentáře :)
přidáno 21.10.2014 - 12:22
komentářů18
Jemňounká, lehounká, houslovým klíčem otevíraná.
přidáno 21.10.2014 - 10:38
komentářů18
Je krásná. Lehounce na mě z ní dýchá Skácel. Hlavně právě asi tím "mlčeným dřevem" :-) Moc hezké...
přidáno 21.10.2014 - 10:29
komentářů18
Zamila: já češtinu miluji. a i když jsem ji nestudovala, částečně mě živí (korektury, apod.), takže se neboj, já jsem ta poslední, která by ji chtěla poškozovat. při psaní básně jsem si vzpomněla na nějakou lidovou píseň nebo poezii, kde, mám pocit, byl podobný nebo stejný tvar slova použit. (mě zase dráždí tvoje "čecháčské" výrazy, byť v komentářích, tak každého dráždí něco jiného :D)
přidáno 21.10.2014 - 10:24
komentářů18
uchvátila mě už ráno.. nedokážu říct víc, než že se mi moc líbí..
přidáno 21.10.2014 - 10:23
komentářů18
ioreth: Jasně :-) Já nemůžu říct, že mi to vadí, jen mě to jako češtináře vždycky trochu ... podráždí :-) Na jednom autorskym čtení, kterýho jsem se účastnila, měla jedna spolučítající poezii složenou snad jenom z novotvarů a to byla málem moje smrt :-D
přidáno 21.10.2014 - 10:18
komentářů18
Zamila: právě jsi ho poznala ;) já si myslím, že literární novotvary (neologismus), které jsou dobře pochopitelné, mají svůj účel (co takhle: smuténka, lichožrouti, divnolásky, balábile, hrdobec, apod.? mě to teda rozhodně baví). a dík za komentář
přidáno 21.10.2014 - 10:08
komentářů18
Pěkná ... Sice slovo "mlčené" neznam, ale budiž, no ;-)
přidáno 21.10.2014 - 09:42
komentářů18
Orionka: slnečnica: děkuji :) a snad i tvarem trochu připomíná housle...
přidáno 21.10.2014 - 09:04
komentářů18
Nemám slov. Je nádherná. Nežná. Krehká.
1 ... 13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27 ... 42
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming