![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Dandy: "Dozrál čas dilematu, být pro anebo proti, pak čekat na výplatu, jak jiní patrioti..."
Hele kámo mě ta doba taky děsí a to jsem o malinko mladší.
Nezbývá nám než plout po té řece,
vždyť není věší pravdy u nás přece,
že z kořisti se dějinami stanou lovci,
a ta růžová duhová ovce - zůstane ovcí...
Hele kámo mě ta doba taky děsí a to jsem o malinko mladší.
Nezbývá nám než plout po té řece,
vždyť není věší pravdy u nás přece,
že z kořisti se dějinami stanou lovci,
a ta růžová duhová ovce - zůstane ovcí...
Strach: Jan Hus stoho dění může vytvářet jen vlny.
Hrdost národní zhynula vnějakém toku řičním.
Kryla to položilo.
Doba má příchuť falše však ti stateční až moc se bojí marše.
Hrdost národní zhynula vnějakém toku řičním.
Kryla to položilo.
Doba má příchuť falše však ti stateční až moc se bojí marše.
Dandy: "Nemůže-li býti pravda vyřčena bez pohoršení, lépe mi příjmout pohoršení, než pustiti pravdu.!" - Jan Hus.... akoukej jak ho dnes velebíme... "Úloha osobnosti v dějinách se prakticky stává z ochoty dotyčné osobnosti zemřít, nebo se nechat zabít dříve, než stačila odvolat." K. Kryl. Takže stačí vydržet a pak zvolit nějakou epickou smrt (sarkasmus)
Strach: Děkuji za komentář,já kvůli názoru jsem skončil v práci,starosta a celá rada neunesla pravdu.Zatim vše akorate ničí,nakonec seto dělá jinak ,omluva je však nežádoucí.Děti nadchnou nedokáží pronic.
Pak bude možná pozdě na to chtít se ptát - Co děti? Mají si kde hrát?
Neumíme už ani tvořit hezké věci, v pomatené hobě za umělou originalitou...
jo souhlasím s tebou - bohužel
Neumíme už ani tvořit hezké věci, v pomatené hobě za umělou originalitou...
jo souhlasím s tebou - bohužel
Líbí se mi to dílo, sice jsem se na konci trochu ztrácel, ale po třetím přečtení jsem se chytil.
Krásné básnické obraty, ale asi bych si dal pozor na klišé v některých obratech (kdože bol srdce utiší, atd.). Taky by slušelo to po sobě přečíst a opravit pravopis (...marnos zůstalých - marnost), pokud to ovšem není záměr.
Jak jsem psal - zdařilé dílo!
Krásné básnické obraty, ale asi bych si dal pozor na klišé v některých obratech (kdože bol srdce utiší, atd.). Taky by slušelo to po sobě přečíst a opravit pravopis (...marnos zůstalých - marnost), pokud to ovšem není záměr.
Jak jsem psal - zdařilé dílo!
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o Meluzina :Skvěle ovládá kritické myšlení a polemiku, vyzná se v politice i literatuře, umí poradit a její rady jsou tvůrčí a hodnotné, stejně jako myšlenky v jejích dílech.


