2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 05.06.2026 - 21:56
komentářů8
Růži každému, kdo píše takhle hezky!:)))
přidáno 05.06.2026 - 15:15
komentářů8
Brigita: Děkuji.
přidáno 05.06.2026 - 13:16
komentářů8
Krásné ... je čas růží...
přidáno 01.06.2026 - 08:56
komentářů2
Dík.
přidáno 31.05.2026 - 19:07
komentářů2
Zrodilo se ráno, tak si ho užij.
přidáno 29.05.2026 - 22:37
komentářů7
Psavec: Díky.
přidáno 29.05.2026 - 18:48
komentářů7
Celkem jsi to trefil.
přidáno 29.05.2026 - 16:39
komentářů7
Dandy: "Dozrál čas dilematu, být pro anebo proti, pak čekat na výplatu, jak jiní patrioti..."

Hele kámo mě ta doba taky děsí a to jsem o malinko mladší.

Nezbývá nám než plout po té řece,
vždyť není věší pravdy u nás přece,
že z kořisti se dějinami stanou lovci,
a ta růžová duhová ovce - zůstane ovcí...
přidáno 29.05.2026 - 16:06
komentářů7
Strach: Jan Hus stoho dění může vytvářet jen vlny.
Hrdost národní zhynula vnějakém toku řičním.
Kryla to položilo.
Doba má příchuť falše však ti stateční až moc se bojí marše.
přidáno 29.05.2026 - 15:25
komentářů7
Dandy: "Nemůže-li býti pravda vyřčena bez pohoršení, lépe mi příjmout pohoršení, než pustiti pravdu.!" - Jan Hus.... akoukej jak ho dnes velebíme... "Úloha osobnosti v dějinách se prakticky stává z ochoty dotyčné osobnosti zemřít, nebo se nechat zabít dříve, než stačila odvolat." K. Kryl. Takže stačí vydržet a pak zvolit nějakou epickou smrt (sarkasmus)
přidáno 29.05.2026 - 12:35
komentářů7
Strach: Děkuji za komentář,já kvůli názoru jsem skončil v práci,starosta a celá rada neunesla pravdu.Zatim vše akorate ničí,nakonec seto dělá jinak ,omluva je však nežádoucí.Děti nadchnou nedokáží pronic.
přidáno 29.05.2026 - 09:46
komentářů7
Pak bude možná pozdě na to chtít se ptát - Co děti? Mají si kde hrát?

Neumíme už ani tvořit hezké věci, v pomatené hobě za umělou originalitou...

jo souhlasím s tebou - bohužel
přidáno 25.05.2026 - 09:19
komentářů2
Psavec: Díky.
přidáno 24.05.2026 - 22:51
komentářů2
Máš pravdu.
přidáno 22.05.2026 - 22:09
komentářů8
Líbí ...
přidáno 21.05.2026 - 22:20
komentářů8
Vaska49: Děkuji moc.
přidáno 21.05.2026 - 19:02
komentářů8
Líbí se mi to dílo, sice jsem se na konci trochu ztrácel, ale po třetím přečtení jsem se chytil.
Krásné básnické obraty, ale asi bych si dal pozor na klišé v některých obratech (kdože bol srdce utiší, atd.). Taky by slušelo to po sobě přečíst a opravit pravopis (...marnos zůstalých - marnost), pokud to ovšem není záměr.
Jak jsem psal - zdařilé dílo!
přidáno 21.05.2026 - 08:26
komentářů8
Dandy: ja syrovjst rád, takže... zame dobrý :D
přidáno 21.05.2026 - 07:50
komentářů6
Psavec: Díky ale malování mi fakt nejde.
přidáno 21.05.2026 - 07:49
komentářů6
kvaj: Diky za komentář,vždy ta slova jen tak napíši.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Singularis řekla o ThePočly :
Přemýšlí o věcech, které se jí dějí, a záleží jí na nich. Její úvahy často mají hloubku a opravdu stojí za to si je přečíst a popřemýšlet o nich.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming