2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 12.03.2023 - 11:06
komentářů6
Moc hezký. Mám rád poezii o přírodě. A mám rád řeky...
přidáno 12.03.2023 - 08:01
komentářů10
človiček: Sasanka je fajn,to neni unavenost spěch neni smyylem života.
přidáno 12.03.2023 - 07:59
komentářů10
Sasanka: Verunku neznám.Cesty má smysl projit,vnimat je.
Sednout a přemitat stoji zato. Vtom klidu srdce buší jinak,kolem probihá čas .
přidáno 12.03.2023 - 01:28
komentářů10
Sasanka: Sasanko ,nezlob unaveného poutníka. Cíl jde vždy naproti.
přidáno 11.03.2023 - 20:46
komentářů10
Veronika ti ukáže cestu :D Ber to s humorem prosím ;)
přidáno 11.03.2023 - 02:13
komentářů6
človiček: Děkuji za komentář
přidáno 10.03.2023 - 23:38
komentářů6
Přírodě jsi tiskový mluvčí
co naslouchat učí.
přidáno 10.03.2023 - 12:47
komentářů6
Sasanka: Díky za komentář.
přidáno 10.03.2023 - 10:19
komentářů6
Smutná procházka veselou přírodou :)
přidáno 09.03.2023 - 22:01
komentářů4
Psavec: Díky,jsou
přidáno 09.03.2023 - 21:59
komentářů4
Borovice jsou parádnice.
přidáno 09.03.2023 - 19:38
komentářů4
Koala: Díky za přečtení,podařilo se mi zapomoci vysadit vice ja třista stromů a napad vysadit novou alej se i uskutečnil.
Lidé jsou hrozní vyhledávaji stin a jak padá listi nebo jehličí jen by ničili.
přidáno 09.03.2023 - 18:47
komentářů4
Moc pěkný. Dobře jsi udělal. A komu by vadilo jehličí...?
přidáno 09.03.2023 - 18:14
komentářů5
Moc hezký, mám tu uličku před očima...
přidáno 08.03.2023 - 19:12
komentářů2
Díky,raději si je jen tak povidám.
přidáno 08.03.2023 - 18:48
komentářů2
Tak ať se slova úspěšně množí.
přidáno 07.03.2023 - 07:12
komentářů3
Díky
přidáno 06.03.2023 - 21:42
komentářů3
Někdy až moc.
přidáno 04.03.2023 - 20:27
komentářů5
Psavec: Diky a já to ml za hloupost.
přidáno 04.03.2023 - 20:26
komentářů5
kekebreke: Děkuji
1 ... 77|78|79|80|81|82|83|84|85|86|87|88|89|90|91 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming