![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Hanulka: Děkuji moc,včera jsem zase jednu napovídal . Ta hudba je moc pěkná pani tady bude mít koncert.
Obdivuji kamaradku že se ji to chce přepisovat..
Obdivuji kamaradku že se ji to chce přepisovat..
No jo,ale nikdo ti neřekne, že při každé zkoušce přijdeš o jeden okvětní lísteček :D
Sasanka: Děkuji,ten koncert byl také moc pěkný,já to řekl zase jen tak.
Hvězdy nám to asi neřeknou. Je třeba postavit se za svou rodnou zemi. Líbí se mi.
Téma pěkný. Možná, kdyby se to nějak rozdělilo do strof, bylo by to schůdnější.
A nevím, jestli to byl záměr. 3x však mi tam moc nesedlo...
A nevím, jestli to byl záměr. 3x však mi tam moc nesedlo...


