![]() |
komentáře k dílům uživatele :
síla, koukáš na lidi takhle často? :) myslíš že jeho nabídku přijala?
a poslední dotaz... víš kolik vážní nic? díky
a pěkný den :)
a poslední dotaz... víš kolik vážní nic? díky
a pěkný den :)
je celkem dost lidí co zkouší psát příběh života s puškou
...a to mi nepřipadne zrovna jako nejvhodnější, už takových pokusů bylo dost...
...a to mi nepřipadne zrovna jako nejvhodnější, už takových pokusů bylo dost...
běhá mi mráz po zádech...
Tak tohle je fakt super!! 100% je málo a mně taky obdivná slova docházejí nejčastěji ve chvílích, kdy jsou potřeba. Teď.
Každopádně se mi to *dost * líbí...
Každopádně se mi to *dost * líbí...
Jakože mi to připomíná Mládí v hajzlu...teda né moje, ale tu knížku:-D Snad víš...
A jinak? netřeba komentovat - 100% to říká za mě.
A jinak? netřeba komentovat - 100% to říká za mě.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!


