![]() |
komentáře k dílům uživatele :
některý úseky jsou pěkný, máš docela dobrý nápady =) taky se mi líbí zmíněná část =)
a jela bych
o pár století zpátky
a jízdní řád bych četla
jenom mezi řádky
táto časť sa mi veľmy páči.
o pár století zpátky
a jízdní řád bych četla
jenom mezi řádky
táto časť sa mi veľmy páči.
pěkná miniaturka :)... možná by měl pochytat postupně všechny :)
Líbí se mi, ale klidně bych jí malinko... rozvedla. I když méně je někdy více. Ale jo, dobře napsaná.;o)
Ten konec je vážně povedenej ;) Začátek mě nenadchl.. Asi ty klaunský kalhoty ;)
Namám ráda klauny.. :-D ale jinak je to pěkný:-)
tak toto se mi fakt líbí....v jednoduchosti je síla...krátký, ale výstižný...
Tak to je hodně dobré, něco mi to připomíná a to tak, že velmi :-))) Nimralové jsou věční


