![]() |
komentáře k dílům uživatele :
.. není to špatné, ale potřebovalo by to stylisticky ještě trošku dotáhnout.. zkus si to po sobě znovu přečíst a dávej i pozor na překlepy.. ;)
moonlie: Děkuji, každý si zasloužíme přestat trápit své srdce, dívka o které je to psané úplně..
Ani nevím, co na to říct .. je to nádherně napsané, výstižné, všechno je pravda. jsme
Singularis: Děkuji a rozum Ti napovídá správně, lásku máme spojenou s místem, vůní, s hudou, vidíme ji všude když ten člověk není vedle nás a jako zoufalství a bezmoc se to může stát, ale nemusí...
Mám z toho textu moc příjemný pocit. :-) Ta představa prolínání a sdílení... Ale chybí mi tam nějaké centrum, něco, k čemu by se dalo směřovat nebo se od toho vzdalovat. (Rozum mi říká, že kdyby se ta láska proměnila v nenávist, bude z toho ve výsledku zoufalství a bezmoc.)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.


