![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nikytu: Ano, máš naprostou pravdu, děkuji moc za korekci ;) a samozřejmě také za vřelé uvítání. Snad ty další budou o nějaký ten level lepší ;)
Připomnělo mi to jeden citát: "Once you let the dark in, it never comes out."
A takový dojem ve mně vyvolala. Něco přijde, nějak se s tím třeba i vypořádáš, ale zanechá to v tobě i tak stopy, ozvěnu, co zcela neutichla...
Jenom pozor, myslím, že správně má být "právu odvěkému", písmenko uteklo. Jinak báseň není špatná, měla co sdělit. Vítej na psancích. :-)
A takový dojem ve mně vyvolala. Něco přijde, nějak se s tím třeba i vypořádáš, ale zanechá to v tobě i tak stopy, ozvěnu, co zcela neutichla...
Jenom pozor, myslím, že správně má být "právu odvěkému", písmenko uteklo. Jinak báseň není špatná, měla co sdělit. Vítej na psancích. :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)


