![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Já si zase myslím, že to není potřeba nijak rozvádět. Někdy je méně více. Mně akorát nesedí zakončení. Každopádně dílo jako takové je povedené :)
Když si vzpomenu na tvá první díla musím říct, že si urazila pořádný kus cesty. Tohle má hloubku
...Smrtelní kráčíme
zpět
do nesmrtelné říše...
Máš tam i hezké rýmy a je to působivě napsané. Chtělo by to jen aby první a poslední sloka spolu rytmicky korespondovaly. Prostřední by mohla zůstat tak jak je, jako refrén. Bylo by i zajímavé, kdyby se Ti povedlo rozvést, myšlenku které části naší bytosti otáčí kormidlem.
Přes některé výtky se mi to moc líbí.
...Smrtelní kráčíme
zpět
do nesmrtelné říše...
Máš tam i hezké rýmy a je to působivě napsané. Chtělo by to jen aby první a poslední sloka spolu rytmicky korespondovaly. Prostřední by mohla zůstat tak jak je, jako refrén. Bylo by i zajímavé, kdyby se Ti povedlo rozvést, myšlenku které části naší bytosti otáčí kormidlem.
Přes některé výtky se mi to moc líbí.
Lenča:
Každý svého anděla má,
ač mu tak třeba neříká!
ale co je po jméně, že?
Hlavně, že v nouzi pomůže!
:-P
Každý svého anděla má,
ač mu tak třeba neříká!
ale co je po jméně, že?
Hlavně, že v nouzi pomůže!
:-P
vanovaso: Děkuju :)
Já se s anděly skamarádila, když jsem padla na dno. Dnes už se životních kopanců tolik nebojím, prostě věřím, že v nich nebudu sama, bez pomoci, i kdyby mi nikdo z mého okolí nerozuměl či nebyl schopný pomoct. Ale je to opravdu o víře. Kdo nechce věřit, nikdy neuvěří. I když může k tomu být "donucen" surovým způsobem. Je to, samozřejmě, jen můj názor, ale když můžu sama posoudit - s vírou (nejen) v anděly se žije mnohem, mnohem líp... .)
Já se s anděly skamarádila, když jsem padla na dno. Dnes už se životních kopanců tolik nebojím, prostě věřím, že v nich nebudu sama, bez pomoci, i kdyby mi nikdo z mého okolí nerozuměl či nebyl schopný pomoct. Ale je to opravdu o víře. Kdo nechce věřit, nikdy neuvěří. I když může k tomu být "donucen" surovým způsobem. Je to, samozřejmě, jen můj názor, ale když můžu sama posoudit - s vírou (nejen) v anděly se žije mnohem, mnohem líp... .)
Krásná. První sloce hodně rozumím, já jsem svého Anděla ještě nenašla, ještě nepřiletěl, tedy tak, abych to pociťovala jako ty. Cítím z básně, že je to opravdové... A ze srdce Ti to přeji...hodně štěstí...
korálek: Díky, právě ta taška mi přijde super, jak to tam vtipně odlehčuje :)
Hm, jedna z Tvých nejlepších :-) Jak je na tom s dobou vzniku ? :-) Vcelku bezva rytmus, obsah i slovní zásoba - a morálního ponaučení konečně tak akorát :-) Jen tak dál ! :-)
Lenčo, ta je nejen pravdivá ale i výstižná, plná světélka naděje.
Lépe bych to nenapsal :) těším se na další díla. Hezký zamyšlení :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.


