![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Moc krásných a pravdivých myšlenek a příměrů... Ten závěr je úžasný...
Tohle je moc hezký moment:
"Láska je tajemství
veškeré existence,
krvavý autogram
na životní směnce."
Zní až "manonovsky" ;-) Ale závěr básně mi tam nesedí ... Jinak vcelku pěkné :-) Bude sbírka ? :-)
"Láska je tajemství
veškeré existence,
krvavý autogram
na životní směnce."
Zní až "manonovsky" ;-) Ale závěr básně mi tam nesedí ... Jinak vcelku pěkné :-) Bude sbírka ? :-)
Líbí se mi ten konec, je to dobrá myšlenka. Se zbytkem bych si ještě malinko vyhrála, ale celkově je to fajn dílo :-)
j.f.julián: Díky za tvé přečtení a komentáře. A za tvé souznění :)
j.f.julián: Nj, tam se rýmuje jen "teklo/peklo". Na formu prostě moc nehledím.
tady například to posledni slůvko je namístě, i když není v rýmu, ale ber to jako subjektivní pocit kvartálního alkoholika. Shrnu to-píšeš moc pěkně a máš svůj styl, který já cením nade vše. j.
mně tam nějak chybí rým do poslední řádky, zřejmě tedy na slůvko KRVE...
věcná, mně se líbí použití slova-soudruzi, ač sama jsi je moc nezažila, jestli dobře počítám...
LGKM: To mě těší, že tě oslovila. Díky za přečtení a odezvu :)
vanovaso: Moc Tě zdravím a díky za přečtení a odezvu. Moc mě těší, že tě oslovila. Měj se kouzelně :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
lidus řekla o Severka :Čarodějnice, kometa, neuvěřitelný trdlo... prostě naše Lenča :-)


