![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Tvoje báseň se mi svojí celkovou atmosférou líbí, jen mi uniká pointa, pokud nějaké je( to samozřejmě není nutné) a vlastně i ta emoce. Čeho je ti líto a mezi čím musíš volit? Jakoby mezi těmi metaforami ( jsou li to metafory) scházel nějaký spojovací článek, ať už myšlenka nebo emoce.
Ale ona se zas vrátí. Jenom ji nesmíš nutit, to ji odradí. Musí chtít sama. Tak to prostě je...
Krásný. Dlouho už mě nic tak nechytlo za srdce, jako to tvoje poslední čtyřverší :-)
Krásný. Dlouho už mě nic tak nechytlo za srdce, jako to tvoje poslední čtyřverší :-)
Moc hezký, všechno je buď a nebo. Tvoje verše se ale právě nadechly...
Přesný a povedený. A protože život je plus a minus, bude se psát a umírat - pořád.1*
Severak: Zcela záměrně. ;-) Neboť mě s onou osobou velmi spojoval právě on a jeho písně.
To ale není ani oddechovka ani prostá. Naopak- je to hluboká pravda, ale děsně mile podaná.
Ten smutek je tam přesně TO něco, co tam má být ... krásná ...
Megynka: Děkuju ti, Megynko, za všechny tvoje krásné komentáře! Vážím si toho.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
K.T.» narozeniny
helples [12], AlexDrobecek [11], Leluš [10], Elis_Nordan [8]» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)


