![]() |
komentáře uživatele :
Moc krásnej obsah...;) mám ráda, když jsou z básní cítit opravdový emoce;)...
hvězdy tě povedou...ale musí foukat příznivý vítr;)
krásná básnička...*
krásná básnička...*
život se točí v kruhu...;) a člověk se rád vrací tam, kde mu bylo dobře, nebo se cítil dobře;)
pěkná básnička
pěkná básnička
Zrovna prožívám něco podobného...ztrácím se v jednom "přátelství"...
hodně na mě zapůsobila...je moc povedená;)
hodně na mě zapůsobila...je moc povedená;)
Vzpomněla jsem si na své puchýřky na bříškách prstů...;)
upoutat pozornost otců je někdy těžký...znám...a proto to už nedělám;(
upoutat pozornost otců je někdy těžký...znám...a proto to už nedělám;(
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)


