![]() |
komentáře uživatele :
cítím z ní něhu...a na druhou stranu i tvrdou realitu života...
líbí se mi jak prší...a šepotání ve vlasech...a naléhavost
protože mi to připomnělo pár okamžiků, který až moc dobře znám...;)
líbí se mi jak prší...a šepotání ve vlasech...a naléhavost
protože mi to připomnělo pár okamžiků, který až moc dobře znám...;)
Je to zvláštní paradox...
je spousta lidí, kteří nečtou poezii...a je taky spousta lidí, kteří lásku zabíjejí mnohem horším způsobem...než slovy...
zajímavá myšlenka v básni...zaujala...;)
je spousta lidí, kteří nečtou poezii...a je taky spousta lidí, kteří lásku zabíjejí mnohem horším způsobem...než slovy...
zajímavá myšlenka v básni...zaujala...;)
Ta básnička má neodolatelné kouzlo...štěstí....mušku jenom zlatou...dávejte pozor...ať neulétne...;)
řekni ji to do očí....ať ví...
protože znám takové, které si to nepřipouštějí a ani je to dokonce nenapadne..
že se něco dělo špatně...
protože znám takové, které si to nepřipouštějí a ani je to dokonce nenapadne..
že se něco dělo špatně...
ještě že existuje tužka a papír...děláš správně, že uvolňuješ přebytečnou energii...jinak by ti z ní mohlo prasknout srdce...*
jak málo slov stačí k vyjádření tak nádherné myšlenky...;) moc pěkné...*
děkuji Ludmile...
nejkrásnější je však...ty "obrazy" na vlastní kůži prožívat...*
nejkrásnější je však...ty "obrazy" na vlastní kůži prožívat...*
Děkuji Eriene;)
navazuje na téma naší včerejší debaty....
srdce rozhodne...*
navazuje na téma naší včerejší debaty....
srdce rozhodne...*
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.


