73.gif
datum 13.10.2007
ying-yang 36, žena, Měřín
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 06.12.2007 - 19:18
komentářů6(4.)
Přidávám se ke chvále...;) vzpomněla jsem si na panenky...neměla jsem je ráda a stříhala jsem jim vlasy...:(...
přidáno 06.12.2007 - 19:14
komentářů2(2.)
Krásné vyznání...;)
přidáno 06.12.2007 - 19:08
komentářů3(2.)
Ten poslední verš trošku kazí rytmus...ale jinak se mi líbí...možná proto, že včerejší den pro mně nebyl zrovna šťastným...
přidáno 06.12.2007 - 19:06
komentářů5(1.)
Moc krásná poezie...musím si ji přečíst víckrát...;)
přidáno 06.12.2007 - 18:58
komentářů2(1.)
Báseň má zajímavou melodii...vzbuzuje představu toho "šmikání"...;) povedené...
přidáno 06.12.2007 - 18:53
komentářů4(2.)
Pěkně plyne...a ten konec je originální...;)
přidáno 06.12.2007 - 18:52
komentářů5(4.)
Mám ráda básně o duši..tahle se povedla;)
přidáno 05.12.2007 - 14:51
komentářů4(1.)
Je tu hodně silná dějová linie...možná by se mi to víc líbilo jako povídka, trošku mi tam vadilo..." a já" "a ona"...no nevím, s takovou poezií nemám moc zkušeností, tak nemůžu soudit ;)...ale celkově mě to oslovilo...*
přidáno 05.12.2007 - 10:31
komentářů3(3.)
Jsem tak ráda, že tě už tak trošku znám...krásná básnička ;)
přidáno 04.12.2007 - 18:21
komentářů8(5.)
Taky se mi to líbí...působí na smysly...;)
přidáno 04.12.2007 - 15:05
komentářů8(1.)
to je jeden z nejkrásnějších sonetů co jsem kdy četla...;) ty otisky se nám dneska ale pěkně sešly...:)
přidáno 04.12.2007 - 15:02
komentářů25(9.)
Jsem ráda, že aspoň někdo takový vzkaz zná...;) děkuju *
přidáno 04.12.2007 - 12:32
komentářů4(2.)
taky se mi moc líbí vyjádření...*
přidáno 04.12.2007 - 12:09
komentářů25(6.)
to nevím...jsme různí že? :-)...asi příště napíšu na zamlžené sklo..."pozor, šlapeš po hvězdách"...třeba se někdo podívá pod nohy...a uvidí...;)
přidáno 04.12.2007 - 12:00
komentářů25(4.)
možná taky dobře...;) aspoň jim to nepřijde líto...mají jiné starosti...*
přidáno 04.12.2007 - 11:51
komentářů3(2.)
Je smutná...a bolí...když cizí královna drží v dlaních jeho srdce...
přidáno 04.12.2007 - 11:47
komentářů25(2.)
Víš kolik lidí po nic denně šlape...ani o tom neví...;) přitom se na té podlaze tak krásně třpytí...*
přidáno 04.12.2007 - 11:46
komentářů6(3.)
Příjemná atmosféra...báseň je skvěle napsaná...moc se mi líbí...;)
přidáno 04.12.2007 - 10:29
komentářů4(4.)
;)...jen ať hoří...je to nádhera...
přidáno 04.12.2007 - 08:38
komentářů15(4.)
Máš ohromný štěstí, že dokážes vnímat kolem sebe spoustu věcí...;) kdo takové štěstí nemá, ten žije jen v samé šedi...ty žiješ v duze...;) moc krásné dílko...*
1 ... 70|71|72|73|74|75|76|77|78|79|80|81|82|83|84 ... 87
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming